שינויים בהנהלת מ.ס אשדוד. יורם מרציאנו מי שהיה יו"ר העמותה בשנה וחצי האחרונות, סיים את תפקידו ובמקומו כחוזר לתפקיד מי שהיה למשך שנים יו"ר העמותה, נציג הקבוצה בהתאחדות יו"ר מחלקת הנוער, מנדל דוידוביץ'.

דוידוביץ' יחזור בדיוק לאותו התפקיד שביצע לפני שעזב את אשדוד. אי ההצלחה בקבוצת הנוער ובמחלקת הנוער בכלל, הביאו את ראשי הקבוצה לחשוב על פתרון ונראה שדוידוביץ' חזר בים היתר גם לשם כך.

יחד עם יוסי מזרחי שמתפנה יותר לעבודה במחלקה, הם אמורים להרים חזרה את מחלקת הנוער ובעיקר את קבוצת הנוער שנמצאת במצב רע ורשמה תבוסה שנייה בשבת האחרונה והיא נמצאת ארבע נקודות מהקו האדום.

גם מאמן הנוער, דוד מרטן עשוי שלא להמשיך, ובקבוצה ינסו לראות מה הפתרונות המקצועיים. מוריס אזולאי מי שהיה יו"ר מחלקת הנוער סיים את תפקידו.

בהודעת המועדון נמסר: "מועדון ספורט אשדוד מבקש להודות למר יורם מרציאנו עם סיום כהונתו כיו"ר העמותה.


לאחרונה הודיע מרציאנו על רצונו לשוב ולכהן כחבר כנסת ובכוונתו להתמודד במסגרת הפריימריז של מפלגת העבודה, וכן התקרב לדת, דבר שהקשה עליו להגיע למשחקי הקבוצה שלרוב משוחקים בשבת.

מרציאנו, שמילא את התפקיד במסירות מלאה, לקח על עצמו את המשימה לפני כשנה וחצי, כשהקבוצה הבוגרת שיחקה בליגה הלאומית, ויחד עם חברי העמותה והנהלת המועדון הוביל  אותה חזרה לליגת העל. מרציאנו תרם מניסיונו הרב וליווה את המועדון באתגרים השונים איתם התמודד לאורך התקופה.

מועדון  ספורט אשדוד מוקיר תודה ליורם מרציאנו ותמיד יהיה עבורו בית חם. אנו מאחלים לו הצלחה רבה בדרכו החדשה!

במקביל, המועדון שמח להודיע על חזרתו של מנדל דוידוביץ' לתפקיד יו"ר העמותה. דוידוביץ' שכיהן בתפקיד במשך שנים ארוכות מאז הקמת המועדון, שמח מאד לחזור למועדון ואף הסכים לקחת על עצמו את תפקיד יו"ר מחלקת הנוער, שהיא מהגדולות והמפוארות שבכדורגל הישראלי.
 ברי העמותה והנהלת המועדון מברכים אותו על שובו ומאחלים לו בהצלחה.

המועדון מודה למוריס אזולאי על שירותו למחלקת הנוער, ובטוח שהוא ימשיך להיות חלק בלתי נפרד ממ.ס. אשדוד".

וברמה המקצועית, השמחה באשדוד גדולה בעקבות הניצחון על חיפה בשבת "והרוח החדשה" שמנשבת בקבוצה.

מעבר לשלוש הנקודות והבריחה מהתחתית, בקבוצה מציינים כמה שחקנים ברמה האישית, אור אינברום וגדי קינדה זה ברור, אבל מי ששומר על יכולת גבוהה לאורך כל העונה ומול חיפה סגר משחק עשירי עם שער נקי, הוא שוער הקבוצה יואב ג'רפי שבקבוצה מקווים שיקבל זימון לנבחרת ישראל לקראת המשחק מול ספרד בחודש מרץ.

הקבוצה חזרה להתאמן בראשון, לקראת משחקה בשלישי מול בני יהודה בגומלין רבע גמר הגביע. התוצאה כרגע היא 1:4 לבני יהודה מהמשחק הראשון והסיכויים אינם גבוהים על הנייר לעבור.

 מי שייעדר בוודאות הוא חן עזריאל, קשרה של הקבוצה, שסובל ממתיחה בשריר הארבע ראשי, החמיץ את המשחק בחיפה ועדיין לא מתאמן.

את תמונות השמחה מחדר ההלבשה הצוהל של אשדוד אחרי הניצחון על חיפה, אנחנו מביאים לכם באדיבות האתר הרשמי של הקבוצה והצלם טל אקוקה, שצילמו את השמחה ואת הטלפון לג'קי בן זקן ואת שירת השחקנים לבן זקן.

צילום: טל אקוקה, מ.ס אשדוד

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו