רוצים לקבל כסף במתנה לקניות במתחם ה'ביג פאשן' באשדוד? כל שעליכם לעשות הוא להגיע ביום ראשון, בין השעות חמש לשבע בערב אל מתחם הקניות, להוריד את אפליקציית Winni, להזין את הקוד שיחולק במקום בעמדה מיוחדת שתוקם, לשחק במשחק 'לייב' דרך האפליקציה ותוך שתי דקות בלבד תוכלו לזכות בכסף למימוש בחנויות המתחם באותן שעות הפעילות (שווה להגיע מוקדם).

אפליקציית Winni הינה מיזם שפותח על ידי צוות של ארבעה חברים ישראלים שמטרתה להפוך פרסום לחוויה חיובית עבור לקוחות, בעיקר בעידן שבו פרסומות ותוכן שיווקי הפכו למטרד, Winni מאמינה שניתן לעשות את הדברים אחרת ולהפוך את עולם הפרסום למשחק וכיף עבור הלקוח.איך זוכים בכסף?
עם ההגעה למתחם, יחלקו דיילות Winni פלאייר בו יצורף קוד לפתיחת התחרויות שיתקיימו באפליקציה שתורידו במכשירים הסלולאריים שלכם. החל מהשעה 17.00 בערב, כל רבע שעה תפתח תחרות חדשה, שתתרחש "לייב" בה יוכל לקחת חלק כל מי שהזין את הקוד ויהיה נוכח במתחם. המשחקים עצמם ידרשו מכם למצוא בזריזות אובייקטים בעולם תוכן שיבנה במיוחד עבור האירוע וידמה את מתחם הביג פאשן של אשדוד. ברגע הכניסה למשחק ייחל לרוץ השעון אחורה למשך שתי דקות בהן תצטרכו לאתר מספר מרבי של אובייקטים- מציאת כלל האובייקטים בזמן הקצר ביותר תזכה אתכם בניצחון במקום הראשון ובשובר כסף למימוש מיידי באחת מחנויות הביג פאשן- בלי אותיות קטנות, פשוט משחקים וזוכים!

תוכלו כבר עכשיו להוריד את אפליקציית Winni ולהתחרות כל שעתיים ביחד עם כל המדינה בתחרויות LIVE נושאות פרסים ולתרגל מיומנות זריזות לקראת האירוע שיתקיים בביג פאשן באשדוד

להורדה: 

אייפון -  bit.ly/Winni4Iphone
אנדרואיד - bit.ly/Winni4Android

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו