קבוצת דולפיני אשדוד פתחה את טורניר הכדורגל בספרד ברגל ימין.  הקבוצה גברה 2-1 בספרד על המארחת סיבליה 2-1.

הניצחון של אשדוד הושג כאמור ב"ליגת האלופות" בקט רגל לחרשים וכבדי שמיעה, לקבוצת "דולפיני אשדוד", אלופת המדינה.

אשדוד גברה בשלישי 1:2 על המארחת סביליה ותיקו ומעלה ברביעי (10.00), מול נובי זמקי מסלובקיה, יעלה אותה לרבע הגמר מהמקום הראשון. ניתן לצפות במשחקי הקבוצה בשידור חי, בדף הפייסבוק של "ספורט חרשים אשדוד".

מכל בית עולות שתי קבוצות מתוך שלוש והניצחון של אשדוד נותן לה מקדמה גדולה ביותר להמשך. כמו כן, כל תוצאה פרט להפסד מול הסלובקים ואשדוד כנראה בשלב הבא.

 בבית של "דולפיני אשדוד", משחקת גם נובי זמקי הסלובקית, שנוצחה על ידי סביליה. תיקו ומעלה של אשדוד ברביעי, (10.00), מול הסלובקים והם יעלו מהמקום הראשון מהבית.

הספרדים ניצחו את נובי זמקי הסלובקית 6-3.

לאחר 8 דקות משחק,  סביליה עלתה ליתרון 0:1 ונכנסה לבונקר. ניצחון והיא הייתה עולה מהמקום הראשון. אבל אשדוד שיחקה בסבלנות ו-8 דקות לסיום המחצית הראשונה מלך שערי הקבוצה בליגה, חן ברגד, כבש שער מדהים לחיבורים והשווה את התוצאה ל-1-1 במחצית.

במחצית שנייה אשדוד עלתה ממוקדת ותקפה ללא הפסקה וגם הצליחה 10 דקות לסיום המשחק לעשות מהפך כשעלתה ליתרון 1:2, משער של  איקסנדר קחרמונוב אחרי מבצע קבוצתי מקרן.  

הספרדים ניסו להשוות אך אשדוד הצליחה לעצור את סבילה ואפילו הגיעה לעוד מצבי הבקעה, ששוער סביליה מנע. אשדוד הצליחה לשמור על ה- 2-1 היקר כל כך.

את משחקי הקבוצה ניתן לראות בשידור חי בדף הפייסבוק של "מועדון ספורט חרשים אשדוד". http://www.livedmama.com/. 

צילום: דולפיני אשדוד

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו