אחרי שנתיים מוצלחות באליפות אירופה למירוצי מכוניות נסקאר והצטרפות לפרויקט NEXT היוקרתי של נסקאר ארה"ב שיוכל להזניק אותו ללב תעשיית הספורט המוטורי הגדול בארה"ב.

היום (שלישי) אלון דאי  מאשדוד הודיע שיחגוג השנה 26, כי הוא ינהג גם השנה במדי קבוצת  Caal Racing. יחד עם החברה האיטלקית הישראלי סיים את עונת הבכורה במקום השני באליפות ולאחר שנה הוא סיים במקום שלישי עם סיכויי זכייה בתואר בשתי העונות עד למרוץ האחרון.

"אני ממשיך לעונה נוספת באליפות אירופה ב-2017 באותה קבוצה ועם אותה מכונית מס' 54 של שברולט" אמר אלון דאי לאתר ערוץ הספורט, "עולם הרכב".

האליפות שתיפתח בתאריך 8/4 במסלול ולנסיה שבספרד תהיה בת 6 סבבים השנה כאשר בכל סבב יהיו שני מירוצים בכל סופשבוע ובסך הכל 12 מירוצים במסלולים בוולסיה ספרד, בבראנדס האץ' שבבריטניה, בוונראי שבהולנד, במסלול הוקנהיים גרמניה, בפרנצ'יאקורטה איטליה ובמסלול זולדר בבלגיה כאשר שני הסבבים האחרונים יהיו עם ניקוד כפול וייחשבו למירוצי הפלייאוף של העונה.

"אין הרגשה משמחת יותר מאשר לשוב ולהתחרות באליפות אירופה ולקבל הזדמנות נוספת להיאבק על טבעת האליפות עם קבוצה מוכרת וצוות מנצח שאיתו זכינו יחד בתוצאות נהדרות. סוס מנצח לא מחליפים", סיפר אלון דאי עם פרסום ההודעה על המשך דרכו.

דאי שרק לפני כחודשיים זכה בתואר איש השנה בספורט בתחום הרכב, ממשיך להביא הרבה כבוד בעולם ורושם הישגים גדולים ומרשימים.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו