דוד לב ארי הוא כולו חיוכים וצחוק, שמתבטא גם בשם הבמה "צ'אבי מן". לא הייתם מנחשים לעולם את כמות העשייה והמקצוענות שעומדת מאחורייו. לאורך השנים, הוא חלם להתעסק בקולנוע, מקצוע שתמיד משך אותו "זה תמיד היה החלום שלי, בתיכון הייתי עושה סרטונים מפגרים לפייסבוק ואנשים ממש אהבו ואפילו היו כאלה שעצרו אותי ברחוב בגללם. נראה לי שהייתי בין הראשונים בארץ שעשו את זה."

ההגעה לתואר בקולנוע וטלוויזיה, יחד עם המוטיבציה והיצירתיות גרמו לדוד לגדול מהר ולצבור נסיון בתחום "הייתי בשני סרטים של המרצה והבמאי איציק לרנר כסאונד מן והייתי צלם בשני סרטים דוקומנטריים."

ואיפה נכנס העניין העסקי?

"במהלך הלימודים הכרתי את שגיב פרש והקמנו יחד עסק לצילומי קליפים לאמנים, כי חשבנו להביא משהו חדש ומרענן לתחום והעבודות פשוט זרמו... התחלנו לעבוד בשיתוף עם "סיימון רקורד" אולפן הקלטות באשדוד, ויש לנו כמה שירים וקליפים שעומדים לצאת- כמו למשל השיר שיצא היום."

אתה לא לבד בשיר נכון?

"השיר הוא שיתוף פעולה עם שלמה רג'ה, שהוא בחור אשדודי חרדי, שעושה היפ הופ וראפ וגם מפיק מוסיקלי הוא לא מפחד לפרוץ דרך ולעשות את המוסיקה שהוא אוהב והכל לשם שמיים."

דוד ושלמה הכירו דרך אולפן ההקלטות שהזכרנו קודם, והקליק ביניהם היה מיידי "הוא בחור של אכפת לו מכסף וכל היום מהבוקר עד הלילה הוא מתעסק בלפתח את עצמו מבחינה מוסיקלית ולהביא משהו מקורי לארץ.."

למה כ"כ התחברת לשלמה? "בדיוק בגלל התכונות שלו, הענווה ואין לו משחקי כבוד- זה בערך מה שאין לי."

השיר נקרא "קוואבנגה" והוא מדבר בפשטות, על העובדה שכל עניין המוסיקה מתבצע- בשביל הכיף. אין כאן רצון למסחריות, או לרווח, נטו, בשביל הכיף שבמוסיקה.

איך העיר, אשדוד, מעורבת בעשייה שלך?

"הרבה מהתסריטים והחשיבה שלי באים מה"שכונה", מהילדות באשדוד. למשל סרט הגמר שלי הוא על נער אוטיסט שמבוסס על נער שגדל אצלי בשכונה."

אז עכשיו אתה זמר ראפ, פרילנסר, כוכב רשת ותיק, צלם, סאונד מן... עוד דברים ברזומה?

"אני בתקופה כזו, שאני צריך להחליט."

ולסיום, כוכב אחד שהיית מזמין לשיחת נפש?

"טרנטינו."

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו