מה כדאי להכין לארוחת ערב? ועם מה אפשר קצת לגוון? שתי שאלות שיוצא לי לעסוק בהן כמעט כל יום בדרך חזרה מהעבודה הביתה. טבעול וסנפרוסט סגרו לי את הפינה השבוע פעמיים. קציצות ברוקולי וקינואה וקלחוני תירס מתוקים, רק לחמם ולאכול, בלי לשבור את הראש יותר מדי.צילום: סטודיו אסם

קציצות קינואה וברוקולי
טבעול משיקה מוצר חדש בסדרת 99 קלוריות: קציצות קינואה וברוקולי המכילות 99 קלוריות ל- 2 יחידות.

מה חשבנו?
חיממנו את הקציצות בתנור ואכלנו אותן לארוחת ערב יחד עם סלט ירקות וקצת טחינה. הקציצות מעולות, לא פחות. אוהבי הקינואה נדלקו עליהן ובאופן מפתיע גם מי שלא אוהב אצלנו קינואה והסכים לטעום, הודה שטעים לו. הקציצות מתובלות היטב אבל לא ברמה תעשייתית מלוחה מדי. הן פריכות מבחוץ ורכות מבפנים ובהחלט נחזור אליהן שוב. הבעיה היחידה היתה כשהלכנו לקנות אותן בסופר הן היו יותר יקרות משאר המוצרים בסדרה אז אולי נחכה לאיזה מבצע.

מחיר: 29.60 שקלים.

ערכים תזונתיים: 99 קלוריות לשתי קציצות במשקל 70 גרם, 10.5 גרם פחמימות מתוכן 4.5 גרם סיבים תזונתיים, 4.6 גרם שומנים מתוכם 0.5 גרם שומן רווי, 315 מ"ג נתרן.צילום: סטודיו ברוך נאה

קלחוני תירס מתוקים
סנפרוסט משיקה קלחוני תירס מסוגSuper Sweet - בעלי מתיקות טבעית.

מה חשבנו?
מכירים את זה שאתם קונים תירס שנראה חתיך ויפה אבל הטעם תפל ומאכזב? אז תשכחו מזה. הכנסנו את קלחי התירס הקטנים לתוך סיר גדול מלא במים והשארנו אותו לרתוח. כשהתחלנו להריח תירס ברחבי הבית, הוצאנו אותו לתוך קערה שיתקרר. לקחנו ביס מהוסס כי ככה אנחנו רגילים כשמדובר בתירס ולא ברור אם נפלנו על תירס מתוק או תפל, ו-וואו, איזו הפתעה נעימה. התירס מתוק וטעים ואחרי קלח אחד חיסלנו בלי לשים לב עוד שניים. בני המשפחה הצטרפו לחגיגה ושקית שלמה היתה כלא היתה. לא הוספנו מלח או כל תיבול אחר כי פשוט אין צורך.

יופי של ארוחת ערב מהירה, קלה וכייפית וחשוב לציין גם שהכל טבעי וללא תוספת סוכר. המוצר הזה נכנס אצלנו באופן רשמי לרשימת המוצרים הקבועים שנמצאים בבית מעכשיו.

מחיר: 17.90 שקלים.

ערכים תזונתיים: 76 קלוריות ל-100 גרם, 2.9 גרם חלבונים, 11 גרם פחמימות, 1.6 גרם שומנים, 2.8 גרם סיבים תזונתיים ו-8 מ"ג נתרן. 

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו