מכבי בנות אשדוד סגרה את העונה הסדירה בניצחון 87-62 על הפועל פ"ת וסיימה במקום השני. אשדוד תתחיל כבר ביום חמישי את שלב הפלייאוף בתקווה שג'קסון תחזרו במהלכו, שם המאבקים עשויים להיות אחרים לגמרי.

חוץ מאשדוד עלו לפלייאוף העליון, שש הקבוצות שסיימו במקום הראשון, רמת חן, אשדוד, בנות הרצליה, א.ס רמה"ש, מכבי רעננה ואליצור חולון.

מכבי בנות אשדוד נראית מוכנה למאבק על שמירת התואר. אשדוד לא התקשתה ושלטה במשחק מתחילתו ועד סופו. טיפני הייז המצוינת בלטה עם 22 נקודות. שי דורון הוסיפה קלעה 14 נקודות ויחד הובילו את אשדוד לניצחון 62:87.

בפליאוף העליון שיחל כאמור בחמישי, תשחקנה 6 הקבוצות בשיטת ליגה. הקבוצות אשר יסיימו בין 4 הראשונות, יעלו לחצי גמר הפליאוף. כל קבוצה שומרת על הנקודות שלה מהעונה הסדירה.

אשדוד סיימה את הליגה שנייה, רמת חן סיימה ראשונה. אבל כאמור בפליאוף תקבע מי תזכה במקום הראשון וביתרון הביתיות בכל סדרת הפליאוף –  הגמר סל.

במשחק עצמו, פ"ת הלפני אחרונה, לא היוותה יריבה לאשדוד. אשדוד כבר הובילה ברבע הראשון 19:11. המחצית הסתיימה ביתרון של 10 נקודות 36:46 לאשדוד.

הרבע השלישי היה חד צדדי. אשדוד ניצחה בו 23:13 וזה נגמר בסוף 62:87. טיפאני הייז, ממשיכה להצטיין. הייז קלעה במשחק 22 נקודות ומדובר בשחקנית מהרמה הגבוהה ביותר בכדורסל. טיפאני ג'קסון אמורה לחזור בעוד כשבועיים, כך שיהיה מעניין מבחינתה של אשדוד.

קלעו לאשדוד: הייז 22, דורון 14, לויצקי11, גרייבס 10, פרסלי וויילר  9 כ"א, בן נון 6, ש. ששון 4, שפיר 2.

צילום: נעם מורנו, באדיבות אתר ONE

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו