מורים בהפרעה (ארה"ב, 2017)
ביום האחרון של שנת הלימודים, המורה לאנגלית, אנדי קמפבל, מנסה כמיטב יכולתו לא לצאת משליטה למרות מעשי הקונדס של הבוגרים, התפקוד הלקוי של מנהל בית הספר והיעדר תקציב שמאיים על המשך עבודתו. ואם זה לא מספיק, הכול הופך גרוע יותר כאשר הוא גורם בטעות לפיטוריו של עמיתו הקשוח רון סטריקלנד. רון העצבני לא נשאר חייב ומזמין את אנדי לסגור את החשבון בדו קרב אגרופים במגרש בית הספר. השמועות על הדו קרב מתפשטות במהרה במסדרונות בית הספר מה שהופך את הקרב לאירוע המדובר של השנה.

במאי: ריצ'י קין; שחקנים: אייס קיוב (שחק אותה שוטר), צ'ארלי דיי (איך להיפטר מהבוס), כריסטינה הנדריקס, טרייסי מורגן.

נשות המאה ה 20 (ארה"ב, 2016)
דורותיה פילד, אם חד הורית נחושה שנמצאת באמצע שנות ה- 50 שלה, מגדלת בסנטה ברברה את בנה המתבגר ג'יימי, בזמנים גדושים במרדנות ושינויים תרבותיים.
דורותיה מגייסת לעזרה בגידולו של ג'יימי שתי נשים צעירות- אבי, אמנית פאנק בעלת נפש חופשית אשר מתגוררת בביתם של משפחת פילד וג'ולי, נערה מבינת עניין ומגוננת שגרה בשכנות למשפחה.
"נשות המאה ה- 20" הוא מכתב אהבה נוקב לאנשים שגידלו אותנו, והזמנים שעצבו אותנו, בעוד המשפחה במרכז הסרט נאחזת במערכות יחסים רגישות שיפתיעו ויבלבלו אותם במשך העשורים העתידים לבוא.

תסריט ובימוי: מייק מיילס (ביגינרס); שחקנים: אנט בנינג, אל פנינג, גרטה גרוויג, בילי קודופ.

ג'קי (ארה"ב, 2016)
בשתי היממות שלאחר רצח בעלה, הנשיא ג'ון פ' קנדי, הגברת הראשונה של העולם החופשי, ג'קי קנדי, מתמודדת הן עם כאבה האישי והצורך להגן על ילדיה, והן בצורך לשמור את מורשתו של הנשיא המנוח ולהבטיח את הנצחתו לדורות הבאים, מול ממשל אמריקאי אטום, שמטרתו היא להבטיח המשך יציבות ולשדר "עסקים כרגיל".

תסריט: נואה אופנהיים; בימוי: פאבלו לרין; שחקנים: נטלי פורטמן, פטר סארסגארד, גרטה גרוויג, ג'ון הארט.

החומה הגדולה (סין, ארה"ב, 2016)
כאשר לוחם החרב כלוא בתוך החומה, הוא מגלה את התעלומה הגדולה מאחורי אחד מפלאי התבל של האנושות ומחליט להצטרף לכוח לחימה מיוחד הנערך להגן על אזרחי האימפריה והעולם כולו בחומה הסינית הגדולה. האויב מולו הם מתמודדים נטוע עמוק במיתולוגיה הסינית ומתגלה כיצורי פרא בלתי ניתנים לעצירה שבכוונתם להרוס את העולם ולהשמיד את המין האנושי.
"החומה הגדולה" הפרויקט בעל התקציב וצוות הניצבים הגדול ביותר בתולדות הקולנוע הסיני, מביא את סיפורם של צוות לוחמים מהמערב והמזרח אשר מוצאים את עצמם נלחמים למען האנושות כנגד איום מפלצתי במבנה המפורסם ביותר שנבנה על ידי האדם.

במאי: ז'אנג יימו ("מחול הפיגיונות); שחקנים: מאט דיימון, וויליאם דפו ,ג'ינג טאין, פרדו פסקל.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו