בשורה מצוינת למכבי אשדוד/באר טוביה. אדרם אריאל קפטן הקבוצה לא קרע את הרצועה הצידית וייעדר כמה חודשים. מסתבר שאחרי פענוח יסודי של הבדיקה, הסתבר שאריאל סובל ממתיחה ברצועות הברך וייעדר רק כמה שבועות ולא סיים את העונה כמו שהיה החשש.

למעשה אריאל עבר בדיקה שנייה בירושלים התגלה כי למרות האבחנה כי סובל מקרע ברצועה הצידית, מדובר במתיחה בלבד, והוא יוכל לחזור לפעילות בעוד כשלושה שבועות בכפוף לטיפולי פיזיותרפיה שיעבור במהלך התקופה הזאת.

אריאל נפצע במהלך משחק חצי גמר גביע המדינה ביום שני נגד מכבי תל אביב, בשעה שהתנגש בגל מקל במהלך הרבע השני וספג על כך עבירה בלתי ספורטיבית.

יום לאחר המשחק עבר בדיקת MRI שקבעה כי סובל מקרע ברצועה הצידית, פציעה שהייתה משביתה אותו עד לסיום העונה, אך היום בבדיקה נוספת אותן חששות הוסרו.

באשדוד, שנמצאת במקום ה-11 בטבלה, מרחק שני משחקים וחצי בלבד מירידה לליגה הלאומית, קיבלו את הבשורות על חזרתו המוקדמת של אריאל בשמחה רבה שכן אם היה גומר את העונה היו זקוקים בקבוצה לצרף שחקן ישראלי, דבר קשה מאוד בשוק השחקנים הבעייתי. בקבוצה מקווים כי אריאל יהיה כשיר לפתיחת משחקי הסיבוב השלישי באמצע חודש מרץ.

צילום: מכבי אשדוד/באר טוביה

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו