לא מספיק התקופה הלא טובה של מכבי אשדוד/באר טוביה על הפרקט, הגיע גם הבשורה שקבעה: אדם אריאל סיים את העונה.

השחקן נפצע בברכו בחצי הגמר נגד מכבי תל אביב, ובבדיקת MRI שנערכה התברר כי הוא סובל קרע ברצועה הצידית וייעדר שלושה חודשים לפחות. בקבוצה שוקלים לצרף שחקן ישראלי במקומו

אריאל קפטן אשדוד, שנראה היה עצוב מאוד על הספסל לכל אורך המשחק עצמו, נפגע ברצועה הצידית, כאשר ככל הנראה מדובר בקרע, וכמו שזה נראה - אדם אריאל ייעדר עד תום העונה.

אין ספק שמדובר במכה קשה עבור הצהובים של טפירו שנמצאים בתקופה לא פשוטה בליגה במאבקי התחתית. בינתיים יש סיכוי שבאשדוד יחפשו שחקן ישראלי אחר בעמדה של אריאל, אם כי ברור לכולם שהשוק לא משופע בשחקנים טובים.

המזל של אריאל לא מיטיב עמו בשבועות האחרונים, ובמיוחד לא מול מכבי תל אביב. עוד לפני הפגיעה הקשה בברך, הגארד הצעיר קיבל מרפק לפרצוף מג'ו אלכסנדר ויצא במהלך המשחק הקודם בין הקבוצות. הוא נבדק בבית החולים ואחרי יומיים חזר לאימונים.

אריאל (22, 1.92) הגיע העונה למכבי אשדוד בהשאלה מהפועל ירושלים, אחרי חצי עונת השאלה בהפועל חולון. על אף העובדה שהוא לא הפגין יציבות, בכמה משחקים העונה הראה השחקן הצעיר את הפוטנציאל הרב הטמון בו כשצלף 18 נקודות והוריד 7 ריבאונדים בניצחון הביתי על הפועל ירושלים, קלע 18 נקודות בניצחון החוץ על מכבי קרית גת, ובסך הכל רשם 7.1 נקודות ו-2.2 ריבאונדים בממוצע.

בסגל של אשדוד אין הרבה ישראלים, לאחר שהנהלת הקבוצה נעתרה לבקשתו של נועם לייש לעזוב למכבי קרית גת בחודש שעבר. אחרי פציעתו של אריאל נותרו בקבוצה יפתח זיו, ג'ייק כהן, בן אלטיט ונמרוד טישמן, שחוזר פציעה שהשביתה אותו לכל פתיחת העונה. 

צילום: מכבי אשדוד/באר טוביה

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו