איתן הגיע למשרדי עם חגית אחותו התאומה. אנחנו אחים, תאומים וחברים הכי טובים, סיפרו לי שניהם ואכן נראה שקיים קשר עמוק וחזק ביניהם. איתן פתח את דבריו וסיפר לי שהוא חושד שאשתו קרן בוגדת בו. חגית המשיכה וסיפרה לי שהיא מלווה את איתן בחודשים האחרונים. "גם אני לא האמנתי בהתחלה", אמרה לי חגית, "מאד רציתי להאמין שאיתן הוזה, אבל לאחרונה הבנתי שיש סיכוי גבוה שאיתן לא טועה. עשינו מספר בדיקות במקומות שקרן טענה שהייתה שם... והיא לא הייתה. בטוח שהיא מסתירה משהו וסיכוי גבוה שהיא מנהלת רומן".צילום: shutterstock

"העובדה שמעל עשרה חודשים היא נמנעת ממגע מיני וגם כשזה קורה נראה שהיא ממש 'סובלת', רק מגבירות את החשדות", סיכם איתן.

סוכם שנבצע מעקב סמוי אחר קרן, כי איתן רוצה וצריך לדעת עם מה הוא מתמודד. למחרת חגית התקשרה אליי למסור לי עוד מספר פרטים לצורך החקירה, ובשיחת רקע נוספת על הקשר שלה עם קרן, היא שיתפה אותי במידע שידוע לה על קרן וככל הנראה לא ידוע לאיתן.

לדברי חגית, לפני מספר שנים, ברגע של קירבה ופתיחות בינה לבין קרן גיסתה, קרן התוודתה שהיה לה בעבר, בתקופת שירותה הצבאי, רומן קצר עם בחורה. חגית התחייבה בפני קרן שזה נשאר ביניהן ולא לשתף את איתן. חגית המשיכה ואמרה, שלאור הנסיבות, היא הפרה את ההבטחה כשהיא שיתפה אותי, אך היא מעולם לא העזה לספר לאיתן.

"אני משתפת אותך, כי אולי זה כיוון שתיקח בחשבון בחקירה. ואם אלו יהיו התוצאות, תשתף את איתן וההחלטות שלו יהיו על בסיס המידע שהוא קיבל ממך".

המידע שקיבלתי מחגית, לא משנה הרבה את אופי הפעילות שלנו, המעקב הסמוי אמור לחשוף רומן דיסקרטי גם אם הוא עם גבר אחר או אישה אחרת. והצפוי אכן קרה. בסיום החקירה שכללו מספר ימי מעקב, מצאנו את קרן במפגשים עם אישה אחרת. קרן הגיעה פעמיים לביתה של האישה האחרת, קרן שהתה עם האישה בביתה שעות רבות, דגל הגאווה שהודבק על דלת הבית ואיסוף מידע נוסף לא הותיר ספק בנוגע לנטיותיה המיניות של המאהבת.

בביקור האחרון של קרן בביתה של האישה, שהסתיים בשעת לילה מאוחרת, יצאה המאהבת של קרן ללוותה לרכב בחזית הבית. החיבוק והנשיקה הארוכה לא הותירו ספק בקשר למהות הקשר שבניהן.

איתן הופתע. מאד. חגית פחות. וזה נשאר בינינו. 

הסיפור מבוסס על מקרה אמיתי. שמות הדמויות, כמו גם פרטים נוספים, שונו בכדי למנוע את חשיפת המעורבים. גולן פנחס, חוקר פרטי. "ים החקירות"

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו