מכבי אשדוד/באר טוביה כבר הריחה את גמר הגביע, היא הייתה שם לאורך רוב דקות משחק, והגיעה לרבע רביעי ודקות אחרונות צמודות מאד, אך נכנעה לבסוף 95-89 צמוד ודרמטי. 

אשדוד נקלעה לפיגור בעיקר ברבע השני בו מכבי ת"א צרה על אשדוד במפגן שלשות, גם לאורך המשחק מכבי ת"א הצליחה לברוח מעט אולם היתרון שלה הגיע בהפרש השיא ל- 10 נק'. 

אשדוד הגיעה כאמור קרוב, קרוב מאד, אבל זה לא הספיק, זה הכי כואב, אבל המחמאות לאשדוד שהייתה צמוד למכבי ת"א וגרמה לה להזיע ללא הפסקה לאורך רוב דקות המשחק. 

דניאל יואינג במשחק טוב דווקא, החטיא זריקה אחת גורלית מהעונשין ולמעשה העניק למכבי ת"א את הניצחון. 

אם טרם המשחק דיברו באשדוד על התרומה הלא מספקת מהזרים, הפעם כל ארבעת הזרים הפגינו משחק מצוין, ג'קי קארמייקל עם משחקו אולי הכי טוב מאז שהגיע לאשדוד עם דאבל דאבל פשוט שרף את הרחבות בעיקר ברבע הרביעי. 

פרסטון נואלס להט מחוץ לקשת עם 5 מ-5 ועשה עבודה מצוינת בשני צידי המגרש, יחד עם דניאל יואינג שהפגין את אחד ממשחקיו הטובים בתקופה האחרונה באשדוד. 

אדם אריאל נפגע בברכו בצורה לא פשוטה כבר ברבע השני ולא חזר את הסיום, הוא חזר בסמוך להפסקה שהוא בוכה ונראה שהפציעה לא פשוטה, מי יודע איפה הייתה אשדוד עם הקפטן שלה על המגרש. 

נלך היישר לרבע הרביעי שהיה מותח ביותר, שלשה של נואלס הצליחה לצמק את הפער לחמש בלבד. שלשה גדולה של סילי עצרה את ההתלהבות של אשדוד וקבעה 67:74.

נואלס ענה עם שלשה שלישית רצופה מפתיחת הרבע שהקטינה לארבע בלבד. ראד המשיך ביכולת האדירה ועם חמש רצופות קבע 70:79.

סיימון הוריד את ההפרש לשש עם מהלך של סל ועבירה. סיימון עם שלשה ענקית צימק ל-83:80 בלבד. ראד לא התרשם ועם שלשה אדירה הגדיל את ההפרש לשמונה.

סל של קארמייקל צימק את הפער ל-88:84. קארמייקל עם סל גדול אחרי מסירת אמן של זיו הוריד את ההפרש לשתיים בלבד כשנותרו רק 27 שניות לסיום.

ראד נשלח לקו אחרי עבירה קשה של קארמייקל, אבל קלע רק פעם אחת. יואינג ענה בנקודה אחת וצימק ל-91:89. לנדסברג סגר עניין עם דאנק וקבע 89:95 בסיום.

צילום: איציק בלינצקי, באדיבות אתר ONE

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו