1. במילון ספיר המקוון יש למעלה מ-220,000 ערכים והגדרות. אין כמעט ביטוי או מילה שתחפשו ולא תמצאו.
  2. מכיון ומילון ספיר הינו מילון מקוון בעברית והוא מעודכן אונליין כך שתמיד אתם נשארים עדכניים ומעודכנים גם כאשר מתווספות מילים חדשות למילון בהתאם לתקופה בה אנו חיים.
  3. הגישה אליו היא קלה, אינטואטיבית ומהירה במיוחד וזה מתחיל כבר מהחיפוש, הרי הרבה יותר קל לחפש משהו בצורה דיגיטלית מאשר בצורה הישנה יותר.  לאחר שנכנסתם לאתר המילון כל מה שאתם צריכים לעשות זה פשוט לכתוב בחלונית החיפוש את המילה אותה אתם מחפשים.
  4. העורך של המילון - איתן אבניאון בעל ידע רב ועשיר בשפה העברית. הוא כתב אינספור ספרים לשוניים ביניהם מילון ספיר אנציקלופדי בו למעלה מ 220,000 ערכי משנה והגדרות כולל ציטוטים ודוגמאות, מילון ספיר החדש, מילון ספיר כיס ומילון אנציקלופדי של המקרא. בנוסף איתן אבניאון כתב מגוון של ספרים כלכליים ופיננסים כולל לקסיקון לכלכלה, מילון למונחי משאבי אנוש, מילון למונחי ייצור ותפעול ועוד.
  5. הכניסה למלון ספיר המקוון הינה בחינם ובכדי לעשות במילון שימוש אין צורך בהרשמה מוקדמת. כל מה שאתם צריכים זה לכתוב מילון ספיר בגוגל ואתם מגיעים למילון.

 

מתי נשתמש במילון ספיר?

אנו פונים אל מילון ספיר המקוון כאשר אנו רוצים לברר מה המשמעות של מילה מסוימת כלומר מה הפירוש שלה, איך כותבים אותה נכון, כאשר אנו נתקלים במילה ללא ניקוד ולא בטוחים כיצד עלינו לקרוא אותה או כאשר אנו רוצים לבדוק איך אומרים מילה מסוימת ברבים כלומר את הנטייה של המילה, מה השורש של המילה ועוד.

 

 

מילון ספיר יכול לסייע לכם בעת כתיבה, בעת קריאה, בעת לימוד למבחנים, בעת כתיבת עבודות ועוד. פרט לפירוש המילה אותה אתם מחפשים, תוכלו על ידי קריאת המשפט להבין את ההקשר שלה וגם לקבל תרגום שלה לשפה האנגלית.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו