חסידיו ותלמידיו של כבוד האדמו״ר מחכים בציפייה ובשקיקה מרובה לקבל את פניו של רבם הנערץ.

setImageBanner('dfe7d273-af1a-45b7-8864-ca9579ff2c9a','/dyncontent/2017/6/1/c41baeb6-e29b-4415-b67b-b3940dd9bdf5.gif',1807);

השבוע, יצא ספרו החדש של כבוד האדמו״ר ״אור זרוע לצדיק ולישרי לב שמחה״ העוסק בימים מקודשים אלו ימי השובבי״ם. זהו ספר מיוחד במינו המאגד בתוכו דברי תורה מאלפים ואת כל ההלכות, המנהגים והקבלות לימים מקודשים אלו.
במכון ״תורת יאשיהו״ הוצאה לאור, העוסק בהדפסת ספריו של כבוד האדמו״ר, עוסקים בשבוע האחרון, ללא הרף, במלאכת הדפסתם של 150 אלף עותקים מספרו זה החדש של האדמו״ר אשר יחולקו לחסידיו של כבוד ברב בארץ ובעולם.
הפעילות בשנה האחרונה שברה שיאים
חסידיו של האדמו"ר בשטח הישיבה באשדוד בו ביקרנו היום, מספרים כי "הפעילות בשנה האחרונה, בקהילת שובה ישראל, שברה שיאים של כל הזמנים," הם מסבירים כי מדובר הן מבחינת פעילות החסד והן הפעילות התורנית והפצת התורה הקדושה וספריו הקדושים של כבוד האדמו״ר.
ביום רביעי, מיד עם יציאתו של כבוד האדמו״ר מתוכננת נסיעה המונית של תלמידיו וחסידיו של האדמו״ר לציונו של רבי שמעון בר יוחאי, שם תתקיים תפילה מיוחדת בהשתתפותו של האדמו״ר ויתקיים אירוע של הכנסת ספר תורה. עשרות אוטובוסים הושכרו לטובת האירוע, ואף אולם גדול ותזמורת, על מנת לקיים סעודה גדולה לאחר השתטחות על ציון הרשב״י והכנסת ספר תורה.
למחרת, ביום חמישי בערב יתקיים כנס גדול רב משתתפים, בישיבת שובה ישראל באשדוד, בה צפוי כבוד האדמו״ר למסור את השיעור תורה המסורתי השבועי הקבוע.
מאחר וכל חסידיו של כבוד האדמו״ר המייחלים ומשתוקקים כבר לראותו, צפויים להגיע בהמוניהם, נערכת בקהילה היערכות והפקה מיוחדת עם אוהל ענק שיוצב בכניסה לישיבה, על מנת להכיל את אלפי חסידיו של האדמו״ר.
הנסיעה המסורתית לציונו של הצדיק "הפלא יועץ" בבולגריה
גולת הכותרת ברצף האירועים המתוכננים, הנו המסע המופלא והקדוש לבולגריה, לציונו של רבי אליעזר פאפו זצוק״ל בעל הפלא יועץ, הצפוי להתקיים ביום 20/2/17 ואלפים רבים מחסידיו של האדמו״ר, הן מהארץ והן מחו״ל, יצאו ויתלוו לרבם הנערץ לטיסת הישועה והגאולה.
לדברי חסידיו של האדמו״ר, נסיעתו של האדמו״ר בליווי אלפים מחסידיו, למסע המקודש לבולגריה, מהווה אחד מן האירועים המרכזיים המאפיינים את הקהילה במהלך 12 השנים האחרונות, והיה ברור לכלל חסידיו של האדמו״ר כי מיד עם יציאתו של האדמו״ר, יחלפו רק ימים ספורים עד אשר יפקוד האדמו״ר את ציונו של מורו הרוחני, רבי אליעזר פאפו זצוק"ל בבולגריה.
אין ספק כי השבועות הקרובים יהיו מן הזמנים המאושרים ביותר והמרגשים ביותר עבור חסידיו האוהבים והמעריצים של כבוד האדמו״ר. אור זרוע לצדיק ולישרי לב שמחה.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו