אמש (ד') רשמה אשדוד את הניצחון הרביעי שלה העונה, השני בחוץ והשלישי רצוף (כולל הגביע) השני הרצוף בליגה. 

בסיום המשחק אמש ניתן היה לראות את מצב הרוח המרומם של אנשי אשדוד ברגע השריקה לסיום. השחקנים חגגו בחדר ההלבשה והיו מאושרים לאור העובדה כי הניצחון מגיע במשחק ממנו חששו מאוד בקבוצה. 

הרכש החדש, דולי מנגה, זכה למחמאות על יכולתו. בקבוצה לא שכחו לציין את היכולת המצויינת בה נמצאים צמד הבלמים, מיקי סירושטיין וחאתם עאבד אלחמיד, כשהאחרון גם זכה אתמול לענוד את סרט הקפטן לראשונה במקומו של טום בן זקן החולה. 

"חאתם מוכיח עצמו כל פעם מחדש במגרש ומחוצה לו. הוא אחד השחקנים המשמעותיים שלנו ועל כן ניתן לראות את הירידה בכמות הספיגות בתקופה האחרונה" אמרו במועדון. 

"היה ברור לנו שצריך סבלנות. רוני מאמן טוב מאוד, יוסי מביא איתו שקט וניסיון", אמרו במועדון. 

השוער, יואב ג'רפי ששוב הצטיין אמר בסיום: "הוכחנו הרבה אופי והמשכיות. אנחנו ממשיכים הלאה  עכשיו. אני לא חושב שהפועל חיפה קופחה בגול. במה שהרגשתי לא היה גול, היה קשה לקבוע על פי הזווית צילום. אני שמח שהמזל הלך איתנו". 

"הוכחנו שאשדוד היא לא קבוצת פרווה. אנחנו כבר אחרי הסטיגמה הזו. עשינו ניצחונות של הרבה אופי בשני המשחקים האחרונים. המשחקים האלה הם גמר גביע עבורנו והוכחנו בגרות ושאנחנו ראויים להיות במקום יותר גבוה". 

גם המאמן, רוני אוואט נשמע מרוצה: "ידענו שניצחון פה יכול להביא אותנו למקום אחר ואני שמח מאוד. החבר' פה נתנו תצוגה, מה שחשוב זה להשיג את התוצאה בשיניים ועשינו את זה.

אנחנו במלחמת קיום כל משחק, הפליאוף העליון לא ריאלי לאשדוד העונה אנחנו מתמקדים בכל משחק לגופו כמו במלחמה". 

אני מודה, כמעט לא שיחקנו במחצית השנייה כי חיפשנו לשמור על התוצאה, אבל זה מסוג המשחקים שזה מה שחשוב. השגנו ניצחון בשיניים ואני באמת מאושר. בעוד יומיים וחצי יש לנו משחק מול הפועל כפר סבא ושבוע אחר כך נגד בני יהודה".

צילום: עמית מצפה, באדיבות אתר ONE

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו