בשבת האחרונה שיחקה קבוצת הנוער של מ.ס אשדוד במשחק חוץ מול עירוני ראשל"צ, במסגרת ליגת העל לנוער. 

מעבר לתוצאת תיקו 0-0 בין הקבוצות, דומה שהאירוע המשמעותי התרחש באזור הדקה ה- 70, אז נפצע בצורה לא פשוטה ומפחידה, שחקן הקבוצה, אדר אוואט שהוא גם בנו של מאמן מ.ס אשדוד, רוני אוואט. 

אדר אוואט משחק כבלם בנוער של מ.ס. אשדוד ואפילו מתאמן מדי פעם עם הבוגרים. אתמול הוא נכנס כמחליף בדקה ה-70 במשחק החוץ בראשון לציון. כעבור שתי דקות בלבד עלה לנגיחה עם שחקן יריב שבטעות נגח בצד של ראשו של אוואט במקום בכדור. 

אוואט נפל על הדשא ובמשך מספר שניות היה חשש כי בלע את הלשון. הוא גלגל עיניים והצוותים הרפואיים של שתי הקבוצות שהיו במגרש מיהרו להגיש לו עזרה. 

מאחר שלא היה אמבולנס במקום היה צריך להמתין עד אשר תגיע הניידת שתפנה אותו לבית החולים אסף הרופא. 

 שופט המשחק רועי ריינשרייבר חידש את המשחק רק אחרי שהכרתו של אוואט שבה אליו והוא פונה כאמור לבית החולים עם חשש לשבר בלסת ובארובת העין. 

"קיבלתי את הטלפון הראשון אחרי שאדר כבר שב להכרתו", אמר רוני אוואט הבוקר לוואלה! ספורט. 

"הייתי צריך לנסוע למשחק אבל משהו גרם לי לא לנסוע ונסעתי לראות במקביל את נערים א'. ראיתי כבר לא מעט פציעות כאלה במגרשים וזה לא פשוט. 

כשהייתי בדרך לבית החולים ידעתי שהוא בהכרה ושהוא יצא מכלל סכנה אבל היו רגעים קשים. 

אשתי היתה בלחץ אבל ברגע שראיתי אותו נרגעתי והרגעתי את כולם בבית. הוא מאוד סובל עכשיו. קשה לו לפתוח את הפה ויש לו כאבים חזקים בארובת העין. 

הוא אמר לי: 'אבא הכל נהיה לי שחור מול העיניים'. עברתי משהו דומה כשחקן בדרבי של אשדוד בליגה א'. ממש אותה פציעה. נגחו בי בצד ואחרי רגע מצאתי את עצמי באמבולנס. 

אלה פציעות שלא קורות הרבה אבל כששני שחקנים עולים לנגיחה בראש, אתה לא יודע איך זה יגמר. לשמחתי הילד יצא מזה בסדר ואין לו שברים. אני מניח שייקחו לו שבוע או שבועיים לחזור לפעילות מלאה והכי חשוב שזה נגמר רק כך ולא בנזק גדול יותר". 

צילום: מתוך פייסבוק

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו