"מאז ומעולם האמנתי בכוחה של תזונה בריאה", אומרת תמר ג'יאן, הלב והידיים מאחורי התערובות, תמר היא בלנית כבר שנים רבות  במקוואות באשדוד.

"בעבודתי אני נפגשת עם נשים רבות, מכל קשת הגילאים ושכבות האוכלוסייה. נשים שהיום יום האינטנסיבי גובה מהן מחיר, נשים מוכשרות וחזקות אשר מנהלות משפחה, קריירה, עוזרות לסובבים אותן- אבל בסוף היום שוכחות את עצמן.

לנוכח הקושי של אותן נשים לא יכולתי להישאר אדישה וחיפשתי את הדרך בה אוכל  לעזור להן, ולו במעט.  רתמתי את הידע העתיק הקיים אצל נשות משפחתי: כיצד לשלב בין חומרי גלם שונים כך ולהביא לידי ביטוי את האיכויות המחזקות, תומכות ומרפאות ביותר שיש להם להציע ויצרתי את התערובות המחזקות, החיזוקית למשפחה והקרעפט למניקות.
בטבע ישנם מזונות עם סגולות נפלאות, בחרתי עבורכם שלושה עיקריים שאני ממליצה שיהיו אתכם תמיד בתיק:

תמרים - עשירים במגנזיום ומכילים סידן. המינרלים הללו חשובים לשמירה על רמות לחץ דם תקינות. מבטלים דיכאון, מצוינים לחיזוק העצמות, בעיות עיכול וחולשה כללית
 

אגוזי מלך - מקור עשיר לנוגדי חמצון המסייעים במניעת מחלות זקנה ולחומצת השומן החיונית אומגה 3 (חומצה אלפא לינולנית). מכיל אף כמות גדולה של חלבון, ויטמינים ומינרלים וסיבים תזונתיים - ואין בו גלוטן או לקטוז. מסיע בהפחתה בסיכוי ללקות במחלות לב, בסוגים מסוימים של סרטן, באבני מרה, בסוכרת סוג 2 ובמחלות נוספות

שקדים - עתירי סיבים תזונתיים עד כפליים מאגוזים אחרים (12.2 ג' ל-100 ג'), מכילים אחוזים גבוהים של חלבון צמחי (21 ג'), אשלגן וסידן החסרים בתזונה המערבית. יש הנעזרים בשקד כמפיג צרבת בזכות ה-PH הבסיסי שלו. הוא מסייע בכאבים וגזים לבטן, שיעול, דלקות אוזניים, ריבוי והשבחת חלב אם ובעיות עור.
 

החומרים שהטבע מספק לנו מכילים את כל הטוב אשר נדרש לנו באופן מזוקק, ללא תוספים מלאכותיים, בלא תהליכי עיבוד- הכי נקי ואיכותי שיש.

לעתים בעזרת שינוי תזונתי קטן- כפית אחת- ניתן לעשות מהפך של ממש.

התערובות נעשות בעבודת יד במטחנה ביתית, עם הרבה תשומת לב, השקעה בחומרי גלם איכותיים ביותר ואהבה, ומיועדות לגילאים 5- 120.

את המוצרים ניתן לרכוש באשדוד והסביבה, ניתן להתאים את מידת הטחינה לפי הצורך והינם בהשגחת כשרות העדה החרדית,

 לרכישה יש ליצור קשר עם תמר ג'יאן 052-7707217

לדף העסקי של האנרגיה של תמר בפייסבוק: https://www.facebook.com/tamarenergy/?fref=ts

 

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו