מור, בעלת חברת "מור קולון" סבלה במשך שמונה שנים מבעיות מעיים. אחרי אין ספור טיפולים, רופאים, תרופות והמלצות שלא הועילו, הכירה את שיטת ה"קולון הידרותרפיה"  ומאז בעיות המעיים שלה שופרו באופן ניכר ובמקביל איכות חייה.

לפני כחודשיים, החליטה מור לקחת את ה'שיטה' ולהפיץ אותה כעצמאית, זאת לאחר שהשילה ממשקלה כ- 37 ק"ג במהלך הטיפול וקיבל ההוכחה חותכת, אישית וחד משמעית לכך שהטיפול עובד.

מה בדיוק עושים בטיפול?

"הטיפול נעשה בקליניקה אינטימית. המטופלים שוכבים על גבם ועוברים בעצם תהליך של הזרמת מים מטוהרים ישירות אל המעי הגס בטמפרטורה מותאמת ומבוקרת. הפעולה הזו בעצם עושה ניקוי פנימית ויסודית ישירות מהמעי דרך צינורות סטריליים חד פעמיים המחוברים אל המכונה ואל המטופל. תוך כדי המטופלים מקבלים עיסוי בבטנם לשחרור כל הרעלים המצטברים".


מה ההבדל בין ההליך הזה לבין "חוקן"?

"פעולת החוקן מהווה מכת "לחץ" ולרוב נעשית בצורה שאינה מבוקרת. חשוב לציין שחוקן מבצע פעולת ניקוי אך ורק בפתחו של המעי הגס. בהליך הקולון  הידרותרפיה הפעולה מתבצעת לכל אורכו של המעי הגס והניקוי עמוק וכלל את ה"לכלוך"  הדבוק לדפנות".

ישנן תופעות לוואי? חשש לפגיעה במעי הגס?
"ראשית אין חשש לנזק, להיפך. פעולת השטיפה מאמנת אותו לעבודה טובה, מהירה ותקינה יותר. הזרמת המים נעשית בצורה מבוקרת, בלחץ ובטמפרטורה מווסתת. תופעות הלוואי שעלולות להופיע לאחר הטיפול הן תחושת עייפות קלה, אולם לא קיימת הפרעה בחזרה לשיגרה. מעבר לזה, תחושת קלילות וניקיון- פנימי וחיצוני והכי חשוב- בזמן הרחוק תופעת הלוואי של הליך הניקוי היא ירידה במשקל".

הרזייה ממובטחת?

"כמות הרעלים שיוצאת בהליך מגיעה עד ל- 7 ק"ג. כל הלקוחות עוברים שקילה לפני ואחרי הטיפול כמובן שאדם שמנהל אורח- חיים לא בריא, ואינו מקפיד על תזונה נכונה ויתרה מכך, מרבה לאכול מזונות מתוקים, מטוגנים וכדומה... יוציא הרבה יותר. כמובן שיהיה עליו להקפיד על תזונה נכונה כדי לשמר את הירידה".

מי מבצע את הטיפול?

"אין צורך בהסמכת רופא. זהו תחום הנכלל ברפואה משלימה ומספיקה הכשרה מקצועית ותעודה בינלאומית של מטפל/ת ב"קולון הידרותרפיה" (של ארגון I-ACT).

כמה טיפולים מומלץ לעשות?
"מומלץ לעשות בהתחלה סידרה של שלושה טיפולים. ניתן לקיים רק טיפול אחד בודד וכבר להרגיש בשינוי. התחושה היא נפלאה ואני לכל אדם בריא בנפשו ובגופו לנסות".

יש מגבלות? למי אסור לקיים את הטיפול?

"הסובלים ממחלת ה"קרוהן", נשים בהריון, חולי סרטן ובעלי טחורים מדממים".


רוצים לקבל פרטים נוספים?  לחצו כאן
או חייגו למספר: 054-6163930 (מור)

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו