מ.ס אשדוד גברה ביום חמישי 6-3 על הפועל אשקלון במסגרת משחק אימון. בסופ"ש קיבלה הקבוצה מנוחה ותחזור להתאמן מחר (ראשון) לקראת המשחק בשבת מול מכבי נתניה

 

האם מ.ס אשדוד של העונה שעברה חזרה? לפחות על פי משחק האימון מול הפועל אשקלון ניתן לומר שכן. ביום חמישי ניצלו בקבוצה את הפגרה בסופ"ש האחרון ושיחקו מול השכנה מאשקלון מהליגה הלאומית. אשדוד כבשה 6 ספדה שלושה וממש הראתה געגועים לפעם. מזרחי נתן מנוחה להרכב הראשון שלו והמחליפים הראו לו שיש על מי לסמוך, שחקנים שהיו בהקפאה זמן רב כמו דגו ובגוביץ' כבשו ואולי זה ייתן להם ביטחון בהמשך הדרך. עוד בכובשים היו נבו מזרחי, שי רביבו, עידן שדה ומשה אוחיון. המשחק נוצל בעיקר בכדי להחזיר ביטחון לשחקנים ולהעניק דקות משחק לכאלה שלא משחקים בדרך כלל. בינתיים נראה שלקראת המשחק מול נתניה בשבת יהיו כמה שינויים בהרכב הקבוצה מתוך מחשבה ששחקנים אחרים אולי יצליחו לגרום לשינוי בתקופה לא כל כך טובה עבור הקבוצה.

 

 

מנהלה הטכני של הקבוצה שי הולצמן אמר בנושא: "צריך היה לזעזע חלק מהשחקנים. ישנם כאלה שמתלוננים ומקטרים וזה לא מקובל עלינו. אם יש כאלה שלא עובדים קשה, או עושים פרצופים ומתלוננים, ויכול להיות שיש אחד או שניים כאלה, זו בעיה שצריך לטפל, ונדאג לטפל בה. אנחנו בתקופה לא טובה, אבל לא צריך לצאת מגדרנו, אלא לתת לזמן לעשות את שלו. כשמפסידים אין אווירה טובה וזה טבעי, אבל זה חלק מהכדורגל. אנחנו ממשיכים לעבוד קשה והתוצאות הטובות יגיעו בהמשך. החלטנו על שילוב של יותר שחקנים צעירים, על חשבון ותיקים. היה ברור שהקו הנוכחי לפיו אנחנו פועלים יעלה לנו בנקודות. אנחנו מקבלים את זה ולא נסטה ממנו. יש דברים יותר חשובים מתוצאות באשדוד השנה, אנחנו קבוצה בבנייה והרבה שחקנים צעירים מקבלים דקות על חשבון אחרים". כמו כן בקבוצה הוסיפו ואמרו שאומנם התוצאות לאחרונה הן דלות, אך בטווח הארוך, הקבוצה תקצור את הפירות אחרי שהצעירים יצברו ניסיון בליגת העל. בקרוב מאוד תראו באשדוד דור חדש של שחקנים. הדור הנוכחי עומד לסיים את הפרק שלו, כבר חלק מהשחקנים ישלמו את המחיר בינואר, וישוחררו מהקבוצה, או לחלופין יהיו מחוץ להרכב והסגל, כאשר בהתאמה ובהדרגתיות יהיה בקבוצה דור חדש, דור שיש לו מנטאליות של מנצחים, דור שלא ייתן  לנצח אותו בלי לתת את הדם על המגרש.

 

 

 

בינתיים: קבוצת הנוער ממשיכה בשלה- 3-1 על מכבי פ" בגביע

 

אם בקבוצה הבוגרת היכולת לא ממש משכנעת, בכל מה שקשור לקבוצת הנוער הכל פשוט פורח. לאחר ניצחון בשבוע שעבר על הפועל ת"א שהקנה לקבוצה של רוני אואט את המקום השלישי בטבלה. הגיע השבת המשחק מול מכבי פ"ת במסגרת גביע המדינה ובו גברה מ.ס אשדוד 3-1 על מכבי פ"ת. כבשו לאשדוד: מור סיאני, עוז עוזר ורן בן שמעון. בנוסף אירח ג'קי בן זקן את אבי לוזון במחלקת הנוער של הקבוצה (כתבה נפרדת) והראה לו את העשייה במחלקה.

 

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו