במ.ס אשדוד לא עוסקים כרגע בחיזוק לינואר, כל מה שמעניין את הקבוצה הוא המשחק הקרוב מול בית"ר בשבת. לאחר הניצחון מול נתניה הרצון בקבוצה הוא להמשיך את המומנטום


למרות השחרור של ננאד בגוביץ' הסרבי, באשדוד לא עוסקים כרגע במחליפים שיגיעו או שלא בינואר. גם המאמן מזרחי התבטא השבוע לגבי חיזוק אפשרי לקבוצה: "אנחנו כעת מתכננים רק דבר אחד וזה להתכונן כמו שצריך לקראת המשחק מול בית"ר ירושלים. אני כרגע לא יודע מה יהיה בינואר. עד אז יש המון משחקים ויש עוד הרבה זמן. אי אפשר לדעת מה נחליט בנוגע לחיזוק עד ינואר". על השאלה האם הוא מתכוון להתחזק בשחקנים זרים, או שייבחר להמשיך בקו שהקבוצה החליטה ללכת מתחילת העונה ולאפשר לשחקנים צעירים נוספים לקבל את דקות המשחק החשובות שלהם הוסיף: "אנחנו באמת שעוד לא חושבים על זה וחוץ מזה זה תלוי בהרבה גורמים שעלולים להשתנות עד חודש ינואר". "צריך גם לראות מה בכלל יהיה פנוי ואם מתאימים. ככה ששום דבר לא ברור ואנחנו מבקשים שלא להתעסק בזה, אלא רק בדבר אחד - איך מנצחים את בית"ר ירושלים", ציין.

 


 

כאמור הפנים לעבר הקבוצה מהבירה שמגיעה לאחר שני משחקים ללא ניצחון (הפסד, תיקו). הלחץ בבית"ר נותן אותותיו, אתמול (שני) קיים יו"ר הקבוצה איציק קורנפיין שיחות אישיות עם שחקני הקבוצה. עידן ורד פצוע והוא בספק למשחק. הלחץ בבית"ר מורגש היטב, הדיבורים על מעמדו של שום בוודאי שלא מוסיפים. אשדוד תרצה לנצל את זה בכדי להשלים ניצחון שני רצוף. 

 

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו