הפועל אשדוד בכדוריד תרצה בוודאי למחוק את העונה הזאת. אמנם נותר לקבוצה את מפעל הגביע ומעמד חצי הגמר מול הפועל ראשל"צ, אבל חוסר היציבות בליגה והתוצאות הלא טובות המשיכו גם בשני בערב.

אשדוד קיימה משחק חוץ, משחק השלמה למחזור ה- 13 ורשמה הפסד 30-25 למ.כ חולון. הפסד שהרחיק אותה מהמקום ה-6 בליגה. 

אשדוד לא מצלחיה לשמור על יציבות ולצד הפסדים בליגה מצליחה מידי פעם גם לנצח אך זה רחוק מהציפיות של הקבוצה בתחילת העונה. ההפסד לפני שבועיים מול קרית אונו העולה החדשה והאחרונה בטבלה, היה משחק שהוציא הרבה אוויר מהשחקנים באדום.

האדומים פתחו מצוין והיו טובים יותר ב-30 דקות הראשונות של המשחק וזה התבטא גם בתוצאה 16-11 במחצית. זה נראה טוב עבור אשדוד.

צילום: מני אלגריסי, הפועל אשדוד

אבל חולון עלתה בצורה שונה לגמרי למחצית השנייה והצליחה לעצור את האדומים על שני שערים בלבד לאחר 12 דקות במחצית השנייה, עם ריצה של 7-2. האדומים מאשדוד לא הצליחו לשחזר את היכולת מהמחצית הראשונה וחולון ניצלה זאת היטב עד לניצחון 30-25.

הבקיעו לזכות אשדוד: דארקו דימטרבסקי -7 שערים, עמרי קושמרו -4 שערים, סשה צ׳ודנובסקי ואסף בן גוזי עם 3 שערים כ״א, שלומי צייטלר, ישראל ביטרמן ודדי פרץ עם 2 שערים כ״א, יוסי ביטרמן ודור קלדרון עם שער אחד כ״א.

הפינאלה היה שייך לחולון שביצעה מהפך בזכות השוער הוותיק טולי ליבגוט, שגם הבקיע שני שערים ממגרש שלם.

ליאור גורמן ובראל לנציאנו הצטיינו בצד ההגנתי, כאשר במחצית השנייה חולון ספגה שלושה שערים בלבד במשך כ-20 דקות. בצד ההתקפי בחולון בלטו פיליפ קאלו ועדן ג'ינג'יחשווילי, ודניאל מוסינדי שחקן נבחרת הנוער שכבש 3 שערים. בשורות אשדוד בלטו דארקו דימיטרבסקי עם 7 שערים ועומרי קושמרו עם 4.

ביום שישי האדומים יארחו למשחק קשה מאוד את מכבי ת״א והתקווה היא להתאושש מההפסד המאכזב ולחזור בחזרה למסלול הנצחונות. 

צילום: מני אלגריסי, הפועל אשדוד

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו