מ.ס אשדוד יכולה להיות שבעת רצון מהיכולת הערב (ב') בטרנר אחרי הפסד חוץ 2-0 במשחק בו אשדוד הייתה שווה אולי יותר אבל לא הרבה יותר לצערה.

אשדוד נותרה רק נקודה מעל הקו האדום, במשחק שחתם את המחזור ה-22 בליגת העל. אשדוד שוב נאיבית, עד השער של חנן ממן שהעלה את ב"ש ליתרון, היא הייתה במשחק ולצערה זה לא מספיק. וחבל.

החבורה הלוחמת של עמיר תורג’מן לא חששה לתקוף ונראתה מעולה בהתקפה, אולם לא הייתה מדויקת בחלק הקדמי, כאשר גדי קינדה ויובל יעקובוביץ’ לא היו מסוכנים. 

במחצית השנייה אשדוד שוב הוכיחה כי היא מסוגלת להשוות, כאשר לחצה את המארחת לשערה, במיוחד לאור העובדה שב”ש הלכה לאחור והייתה נינוחה עם התוצאה, אך גם הוכיחה קהות בהתקפה.

קינדה הוסיף להיות לא מדויק מתוך הרחבה. אם זה לא מספיק, אשדוד גם קופחה על ידי דניאל בר נתן, שלא שרק לפנדל לאחר נגיעת יד של דור אלו.

מנגד, פקהארט המשיך להחמיץ, אבל עוד הצליח להכפיל בדקה ה-90+3 בפנדל. ב”ש העלתה את מאזנה ל-47 נקודות במקום השני ואשדוד נותרה עם 17 נקודות במקום ה-12.

צילום: משה חרמון, באדיבות אתר ONE

דקה 5: כמעט שער לאלופה. מליקסון פרץ נפלא באגף השמאלי והעביר מסירת רוחב לפקהארט במרכז הרחבה – הצ’כי הצליח לגעת בכדור קלות, אך לא ניתב אותו אל השער. מנגד, יעקובוביץ’ טיווח את שער של ב”ש מ-17 מטרים ולא היה רחוק מהמסגרת.

דקה 20: אשדוד התקרבה לשער. קרלו ברוסיץ' שעט באגף השמאלי ושלח מסירת רוחב למרכז הרחבה – קינדה נגח בחופשיות מעל השער. מנגד, ממן ניסה להקפיץ מעל יואב ג’ראפי, שרשם הצלה נהדרת מסף הרחבה.

דקה 38: טוני וואקמה התחמם. החלוץ הניגרי של הפועל ב”ש בעט חזק לשער מחוץ לרחבה, מצד שמאל, אבל לא היה מדויק. מנגד, גם קינדה עשה כמוהו, רק מהמרכז, וגם לא מצא את המסגרת.

דקה 40, הפועל ב”ש עלתה ל-0:1: שער בכורה אדיר לממן בהפועל ב”ש. וואקמה פרץ מצד שמאל והקפיץ באלגנטיות אל מרכז הרחבה, שם קשר הרכש מהפועל חיפה הסתנן והפציץ את השער של ג’ראפי תוך כדי גלישה.

דקה 44: פקהארט שוב החטיא מקרוב. קואנקה פרץ מצד ימין והעביר כדור למרכז הרחבה – מתוך רחבת החמש, הצ’כי בעט לקורה.

דקה 54: אלו נגע בידו בתוך הרחבה של הפועל ב”ש, אך ללא התייחסות מצד בר נתן.

צילום: משה חרמון, באדיבות אתר ONE

דקה 59: פקהארט לא היה מדויק שוב, כאשר קיבל מסירת עומק נהדרת מדן איינבינדר, אבל ממצב קורץ, בתוך הרחבה מצד ימין, בעט אל הרשת החיצונית.

דקה 73: וואקמה החטיא מקרוב. איינבינדר השתלט על כדור בתוך הרחבה משמאל וסידר לניגרי, שבעט אל מעל השער. לאחר מכן, הוא עשה זאת לבדו אחרי מהלך נאה, אבל בעט החוצה.

דקה 74: קינדה המשיך להחטיא. קפטן אשדוד נגח שוב בחופשיות ממרכז הרחבה, אך גבוה מעל השער.

דקה 90: גיא מלמד כמעט הכפיל את היתרון של ב”ש. המחליף בעט לשער של ג’רפי מתוך הרחבה ולא היה רחוק מהמסגרת.

דקה 90+3, הפועל ב”ש עלתה ל-0:2: לאחר כל ההחטאות שלו, פקהארט כבש מהנקודה הלבנה, זאת לאחר שג’רפי הכשיל את איינבינדר בתוך הרחבה.

צילום: משה חרמון, באדיבות אתר ONE

מ.ס אשדוד: יואב ג’רפי, יצחק אספה, ויקטור גנב, איגור פיליפנקה, קרלו ברוציץ’, יובל יעקובוביץ’, שחר פיבן (דור ג’אן, 68), גדי קינדה, דן ביטון, מאורסיו קורדיירו (אור אינברום, 82) ובלסינג אלקה.

הפועל באר שבע: גיא חיימוב, דור אלו, חאתם עבד אלחמיד, לואי טאהא, אורן ביטון, דן איינבינדר, מרואן קבהא, חנן ממן (מהראן ראדי, 65), טוני וואקמה (גיא מלמד, 83), מאור מליקסון (איסאק קואנקה, 36) ותומאש פקהארט.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו