הקמפיין שסיסמתו "ביחד מצילים את אלון - כולם בשביל אחד ואחד בשביל כולם" בא במטרה לגייס כספים לחקר המחלה לאלון לוי בן ה -9 אשר מתמודד עם המחלה הגנטית "דושן" - מחלת ניוון שרירים, השכיחה והקטלנית ביותר בקרב ילדים.

"משלוחי מנות ללא אלרגנים וגלוטן"

במסגרת הקמפיין יקודמו ע"י העמותות משלוחי מנות של עמותת חיים לאלון ללא אלרגנים וללא גלוטן (בוטנים, חלב, אגוזים, שקדים, שומשום) עבור אותם ילדים הרגישים לרכיבים הללו. להזכיר כי בספטמבר האחרון פורסם חוזר מנכ"ל משרד החינוך ובו ישנה הנחיה האוסרת הכנסת רכיבים המכילים ו/או עלולים להכיל רכיבים (אלרגנים) שעלולים לגרום לתגובה קשה אצל הילדים הסובלים מאלרגיה.

העמותה הישראלית לאלרגיות למזון בראשות הגב' אודליה אלבו וארגון זכויות הצליאק בראשות מר דן סולומון אשר פועלים לילות כימים כדי לשמור על חיי הילדים במוסדות החינוך מצאו לנכון להיעתר לבקשת המשפחה ולהתגייס לקמפיין במטרה לעזור בגיוס הכספים להענקת טיפולים מאריכי חיים לאלון וחקר המחלה לפיתוח תרופה למחלת ה"דושן" ובד בבד לקדם את חשיבות הסכנות הכרוכות בחשיפה לאלרגנים והגלוטן בקרב הילדים וכדי להעלות את הנושא על סדר היום ולמודעות ההורים וצוותי החינוך.

המארזים אשר נארזו ע"י עמותת חיים לאלון בסביבה נקייה מאלרגנים ומגלוטן סומנו במדבקה מובלטת בצבע אדום עם הכיתוב "אלרגני" ונמכרים באופן מרוכז בעלות של 10 ₪ בלבד, כל ההכנסות מועברות ע"י המזמין ישירות לעמותת חיים לאלון. תוכן המארזים מחברת מיה יוצרו במיוחד לרבות התחייבות מהחברה על היעדר הימצאות האלרגנים כאמור, דבר שמאפשר בטחון לילדים, להורים ולצוותי החינוך שהרכב משלוח המנות לא יכיל רכיבים שעלולים לסכן את חייהם.

"משלוחי מנות ללא אלרגנים וגלוטן"פרטים להזמנות במודעה ובאתרי הפייסבוק של העמותה הישראלית לאלרגיות למזון, מאבק הצליאק ועמותת חיים לאלון. מוזמנים לתרום את חלקכם למאבק על החיים של אלון ע"י הזמנת משלוחי המנות. בברכה, אודליה אלבו - יו״ר העמותה הישראלית לאלרגיות למזון & The Israeli Food Allergy Association דן סולומון – מנכ"ל ארגון זכויות הצליאק אפרת ואלעד (ההורים של אלון)

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו