הלן גלברריח בחירות באוויר והשמועות על התקשרויות כאלה ואחרות מתחילות להציף. חלק גדול מהמידע הוא ספין תקשורתי שנועד להטעות או לגרום לבלבול. האם כך גם הדיווח מאתר החדשות החרדי 'כיכר השבת', שדיווח אמש כי הלן גלבר שמתמודדות על ראשות העיר אשדוד, שכרה את שירותיו של איש יחסי הציבור נתי מור יוסף. עוד הוסיפו באתר החרדי כי גלבר נזהרת שלא להכעיס את הציבור החרדי בכל מאבקי הדת בעיר. 

נתי מור יוסף שימש עד לאחרונה כדוברו של ח"כ לשעבר יגאל גואטה והיה לתקופה קצרה עוזרו של איש ש"ס משה מור יוסף מנכ"ל המשרד לפיתוח הנגב . מור יוסף הוא גם אחיינו של אבי אמסלם, ממ"ק ראש העיר אשדוד מטעם ש"ס ומיד עם הפרסום החלה חרושת שמועות כאילו ש"ס מתכוונת, ככול הנראה, לתמוך בגלבר.

נתי מור יוסף עם אריה דרעי

אבי אמסלם מש"ס דחה את השמועות. "הוא לא יועץ ולא מייעץ, סתם עירבבו את שמו", אמר אמסלם לאשדוד נט. גם מהצד של הלן גלבר הכחישו, ואמרו: "אין לנו שום הכרות עם נתי מור יוסף, ובטח שהוא לא מייעץ לנו בשום עניין. עדיף שמי שמפיץ את השמועות יתעסק בעניינים הבוערים באמת בעיר".

נתי מור יוסף מסר בתגובה לאשדוד נט: "מדובר בפייק ניוז מזן חדש. אין בכוונתי להתייחס לפרסומים של גורמים אינטרסנטיים. בברכת הצלחה ושבת שלום לכולם".

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו