מ.ס אשדוד כנראה לא תרצה לפגוש הרבה פעמיים את הפועל רעננה. מאזן המשחקים אחרי אמש (ד') עומד על 13 מפגשים בין הקבוצות בכל המסגרות ואף ניצחון אשדודי.

גם במסגרת הגביע אשדוד לא הצליחה לנצח את רעננה בבית חרף העובדה שהובילה וירדה עם תיקו שהוא חצי הפסד בגלל אותו שער חוץ שיכול להיות זה שיכריע את התמודדות בגומלין בנתניה ב- 27/2. 

בלסינג אלקה כבש למארחת (63), אבל אור דסה השווה (70).

רעננה ואשדוד נאבקות אחת עם השנייה גם על המיקום בליגה, רעננה ניצחה את אשדוד בסיבוב הראשון בליגה בי"א. 

מאמן אשדודעמיר תורג'מן, הוסיף: "אני מאוכזב, רעננה לא הגיעו לשום מצב משמעותי כל המשחק, רק מטעות שלנו. אבל מצד אחד אני מאוכזב, מצד שני אני יודע שהחבר'ה ממשיכים להתקדם ונגיע למשחק השני, ששם זה יקבע.

צילום: איציק בלינצקי, באדיבות אתר ONE

בסך הכל עשינו את הדברים נכון, היה צריך לשמור על השער יותר. לא משחק גדול של שתי הקבוצות, יוצאים טיפה מאוכזבים אבל עם הפנים קדימה.

זה רק תיקו ואנחנו מכוונים בכל משחק לנצח. נעשה את העבודה גם בחוץ, אבל יש לנו בדרך משחקי ליגה ונחשוב עליהם קודם".

תורג'מן סיכם: "היה משחק לא גדול, גם הכל מנומנם, חבל, אבל אנחנו יוצאים עם טיפה אכזבה, בעיקר בגלל שרעננה לא הצליחו להגיע לשום דבר".

ומה לקראת המשחק הבא, בחוץ מול באר שבע בליגה? גם המאמן יודע: "קל זה לא יהיה, באר שבע בטרנר זה תמיד קשה, הם טיפה בתקופה פחות טובה אבל נבוא לעשות את המקסימום שלנו. אנחנו בתקופה הזאת צריכים כל משחק להגיע מוכנים ובטוחים. שם יהיה קהל, נגיע מוכנים”.

על שער החוץ של רעננה, אמר מאמן אשדוד: "הוא יקר, אבל מצד שני זה רק תיקו. אנו חייבים בכל משחק לנצח, נעשה את העבודה כמו שצריך בחוץ.

צילום: איציק בלינצקי, באדיבות אתר ONE

יש לנו קודם ליגה כמובן, אבל בסך הכל היה משחק מנומנם וטיפה אכזבה כי רעננה לא הגיעה לשער שלנו".

על היכולת הלא טובה במשחק: “שינינו לא מעט שחקנים, שזה חלק מהרעיון ואני חושב שזה סך הכל היה, נכון גם לשחקנים שנחו וגם לשחקנים ששיחקו ורובם עשו עבודה טובה.

זה תמיד חומר למחשבה, אין הרבה הזדמנויות לראות את כל השחקנים שלא משחקים, אז זו הייתה הזדמנות טובה לראות אותם, חלק מהשחקנים לקחו את הצ׳אנס ונראו כמו שצריך וחלק פחות, זה הכדורגל”.

ומה לקראת המשחק הבא, בחוץ מול ב”ש: “קל זה לא יהיה, ב”ש בטרנר זה תמיד קשה, הם טיפה בתקופה פחות טובה אבל נבוא לעשות את המקסימום שלנו. אנחנו בתקופה הזאת צריכים כל משחק להגיע מוכנים ובטוחים. שם יהיה קהל, נגיע מוכנים”.

באשדוד טענו שבחירת הרכב אחרת לא הייתה אופציה שכן חלק מהשחקנים היו זקוקים למנוחה מצד אחד והסיכון שחלקם ייעדר מהמשחק מול עכו בשל צבירת כרטיסים צהובים הוא גדול מידי.

"מדובר בשני משחקים ויש עוד זמן לתקן, בליגה אנחנו נכנסים לתקופה שכל משחק חשוב", אמרו באשדוד.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו