חי בסרט (ארה"ב, 2017)

הסיפור מאחורי עשיית מה שנחשב לאחד הסרטים הגרועים בכל הזמנים - "החדר" בבימויו ובכיכובו של טומי ויזו הבלתי נשכח. בוסס על ספרו של גרג ססטרו, אשר היה חברו הקרוב של ויזו וכיכב לצידו בסרט "החדר". 

במאי: ג'יימס פרנקו. שחקנים: ג'יימס פרנקו, דייב פרנקו, סת' רוגן, זואי דויטש, אליסון ברי.

אני, טוניה (ארה"ב, 2017)

טוניה הארדינג הייתה אחת המחליקות האולימפיות המפורסמות בעולם. למרות זאת ההיסטוריה תמיד תזכור את הארדינג בגלל ניסיונה להבטיח את מקומה לאולימפיאדה בדרך לא כל כך ספורטיבית – ארגון ותכנון תקיפה פיזית של חברתה שהתחרתה איתה על המקום במשלחת, תקיפה שלא בהכרח תשיג את התוצאות הרצויות.

במאי: קרייג ג'ילפסי. שחקנים: מרגו רובי, אליסון ג'אני, סבסטיאן סטאן.

50 גוונים של שחרור (ארה"ב, 2018)

החלק השלישי והאחרון בסיפור אהבתם של כריסטיאן גריי ואנסטסיה סטיל. לאחר שלקחו את מערכת היחסים שלהם צעד אחד קדימה והתארסו, אנה צריכה להסתגל לסגנון החיים הראוותני של כריסטיאן מבלי לאבד את עצמאותה, והוא חייב ללמוד לוותר על הצורך הכפייתי שלו לשלוט בה. השניים יוצאים לירח דבש, במהלכו הם  מתמודדים עם סכנות לא צפויות ונאלצים להתעמת עם פחדיהם האפלים ביותר.

במאי: ג'יימס פולי. שחקנים: דקוטה ג'ונסון, ג'יימי דורנן, אריאלה קבל.

כוכבים חיים לנצח (בריטניה, 2017)

הסיפור האמיתי מאחורי הרומן בין שחקן הקולנוע הבריטי הצעיר פיטר טרנר וכוכבת הקולנוע ההוליוודית זוכת האוסקר גלוריה גרהאם. מה שהתחיל כמשיכה רגעית הפך עם הזמן למערכת יחסים מורכבת ותלותית בה טרנר משמש כעד היחיד לימיה האחרונים והטרגיים של גרהאם. היא העניקה את כל כולה לטרנר במה שהתבררה בדיעבד כ'הופעה הגדולה ביותר בקריירה שלה'.

במאי: פול מקגווין. שחקנים: אנט בנינג, ג'יימי בל, ג'ולי וולטרס.

הנשיקה האחרונה של הקיסר (אנגליה, 2016)

לחמת העולם השנייה. חייל גרמני נשלח לחקור האם הסתנן מרגל מטעם תנועות ההתנגדות לאחוזתו בהולנד של הקיסר וילם. במהלך החקירה מתאהב החייל ביהודייה צעירה, ומהרהר מחדש בעקרונות שאותם התחייב לשרת בצבא הנאצי.

במאי: דיוויד לביו. שחקנים: לילי ג'יימס, ג'אי קורטני, כריסטופר פלאמר, אדי מרסן.

מוצא אל הים (ישראל, 2017)

יואל מחליט לא להתייצב לשירות מילואים בעזה, אך זו לא הצרה היחידה שלו. נישואיו עם אשתו סיגל בצרות, אביו נפטר מהתקף לב והוא פוטר מעבודתו כמורה להיסטוריה. הוא עומד בפני צומת דרכים: האם לנסות ולתקן את חייו הקודמים או למצוא דרך להתחיל שוב במקום אחר

במאי: דניאל מן. שחקנים: גל הויברגר, סוזאן גשוונדטנר, אמנון וולף, ערן איווניר.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו