ראש העיר ותלמידי "שובו עלית"

בתחרות הסייבר הארצית הציגה אשדוד גלריה לא מבוטלת של בתי ספר ורשמה הישגים יפים, אך "שובו עלית" היה לבית הספר שרשם את ההצלחה הבולטת וזכה במקום השני בתחרות הארצית, בקטגוריית בתי הספר עד 150 תלמידים, עם 481.55 נקודות, ומקום ראשון בין בתי הספר באשדוד.  

כאות הערכה והוקרה הזמין ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי את התלמידים ללשכתו על מנת להודות להם באופן אישי על הזכייה החשובה. "אתם העלית לא רק של אשדוד אלא של כל מדינת ישראל ואני רוצה לומר לכם תודה בשם כל תושבי העיר ומערכת החינוך העירונית" אמר ראש העיר והוסיף כי "כשאני מסתכל על כמות המשתתפים בתחרות ועל הזכייה שלכם, אני מבין את גודל ההישג והכבוד שהבאתם לאשדוד ועל כך מגיעות לכם מיטב התודות והברכות".

התלמידים הנרגשים סיפרו לראש העיר על התחרות עצמה ומה היא כללה, על התהליך ומי השתתף, על העבודה מול המחשב ועל החוויה הכללית שחיברה את כל תלמידי בית הספר, ולא שכחו לפרגן לצוות החינוכי שלהם. "אנחנו חייבים תודה גדולה למורים שלנו כי בלעדיהם לא היינו מצליחים" אמרו במפגש. ואכן, אלמלא המחויבות של הצוות החינוכי לתחרות ולתהליך החינוכי ואלמלא מנהלת בית הספר, גב' מלכי שיינין שעודדה ודרבנה את המורים ואת התלמידים לצבור עוד ועוד נקודות, אפשר שהתוצאות לא היו מספיקות למקום השני.

 

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו