תאונה קשה הערב באשדוד: ילד בן 9 נפצע באורח קשה לאחר שנפגע ממכונית בשדרות ירושלים פינת רבי טרפון. התאונה התרחשה על מעבר החציה, כאשר הילד חצה את הכביש עם אופניו, נהג רכב שלא הבחין בו פגע בו והעיף אותו על מכסה המנוע שלו ומשם לכביש. 

צוותים של מד"א ומתנדבים של איחוד הצלה לכיש, שהוזעקו למקום על ידי אזרחים, העניקו לילד טיפול רפואי ראשוני וייצבו את מצבו. ניידת טיפול נמרץ של מד"א פינתה את הילד במצב קשה עם פגיעת ראש לבית החולים תל השומר.

דובר מד"א לכיש יניב אסולין: "בשעה 19:48 התקבלה קריאה במוקד מד"א לכיש על תאונת דרכים קשה. רכב שפגע בילד הולך רגל בשדרות ירושלים פינת רבי טרפון באשדוד. למקום הוזנקו כונני מד"א לכיש ואט"ן של מד"א. חובשי רפואת חירום ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי להולך הרגל כבן 9 ופינו אותו לבית חולים תל השומר במצב קשה שהוא סובל מפגיעת ראש" . 

יצחק הופמן, חובש באיחוד הצלה סיפר: "מדובר בתאונה עם מעורבות ג'יפ וילד שרכב על אופניים. יחד עם חובשים נוספים שגרים בסמוך למקום הענקנו טיפול רפואי ראשוני בזירת התאונה. הנער סבל מפגיעה רב מערכתית והיה ללא הכרה. הוא פונה לבית החולים תל השומר במצב קשה".

צילום: דוברות איחוד הצלה

דוברות איחוד הצלה

דוברות איחוד הצלה

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו