חצי אכזבה, חצי שביעות רצון. ככה מתארים במ.ס אשדוד את הבוקר שאחרי התיקו אמש מול בני יהודה (1-1) באשדוד. אכזבה כי באשדוד ציפו לנצח, לראשונה העונה בליגה בי"א.

שביעות רצון- כי הקבוצה יצאה לראשונה מהקו האדום גם אם באוםן זמני עד משחקה של אשקלון הערב מול מכבי פ"ת. 

לעמיר תורג'מן אחרי הרבה מאד זמן יש אפשריות בחירה גדולות בסגל, מה שמעיד על תחרות בריאה בהרכב ומאבק טוב, עמוק ואיכותי להמשך המאבקים, השאלה איך יצליחו באשדוד להתמודד עם המאוכזבים והמתוסכלים שלא משחקים. 

נצינים ראשונים כבר ראינו אמש (א'), החלוץ דין דוד לא התלבש למשחק וכמובן שהיה מאוכזב מאד. בנוסף, הקשר דן ביטון, שהתחמם לאורך רוב שלבי המחצית השנייה ולא נכנס לבסוף כמחליף, היה מאוכזב מאד.

צילום: שחר גרוס, באדיבות אתר ONE

"שחקן שלא משחק חייב להיות מאוכזב, זה ברור", אמר תורג'מן על הסיטואציה. "הסגל שלנו הפך מלהיות בנוי מ-12-13 שחקנים, למצב שיש לנו 18-19 שחקנים, שכל אחד מהם יכול לשחק בהרכב וזה בדיוק מה שרצינו.

היום זה הם מאוכזבים, יכול להיות שבמשחק הבא יהיו שחקנים אחרים שיהיו מאוכזבים, הכל תלוי בסחורה שהם יתנו לקבוצה, גם בהגנה וגם בהתקפה. מי שייתן תפוקה ישחק". 

"שחקן שלא משחק חייב להיות מאוכזב, זה ברור. אנחנו צריכים לחשוב לא על משחק אחד, אלא על מספר משחקים קדימה בגביע ובליגה.

בסופו של דבר אנחנו נשתמש בשחקנים הטריים, לא נעשה רוטציה של כל השחקנים, אלא נקודית כי ככה זה נכון. אלו שיהיו בכושר ואלו שיראו שהם מסוגלים הם אלו שישחקו".

דוד וביטון יקלבו כנראה הזמדנות השבוע ברביעי במשחק הגביע מול רעננה כמו שחקנים אחרים בסגל. 

צילום: מ.ס אשדוד

הקשר האחורי וובה בראון שרשם את משחקו הבכורה במדי מ.ס. אשדוד והיה לאחד השחקנים הטובים בשורות הקבוצה מעיר הנמל, ייעדר מהמפגש מול האקסית הפועל באר שבע ביום ראשון הבא לאחר שצבר כרטיס צהוב חמישי. יחד עם זאת במועדון הביעו שביעות רצון מהשתלבותם של בראון ואור אינברום בקבוצה.  

על העובדה שהקבוצה עלתה מהוק האדום אמרו באשדוד: "סמנטיקה יפה, אבל אנחנו צריכים לזכור שרק אם במחזור ה-36 נהיה מעל הקו האדום, נהיה מאושרים. יש עוד הרבה עבודה".

"זו הקלה לקבוצה כי עבדנו קשה ולעבור את הקו האדום הזה זה כמו לנשום אוויר", אמר המגן המצוין, קרלו ברוסיץ'.

"אני קצת עצוב כי הכל היה בידיים שלנו. שלטנו במשחק במחצית הראשונה, הבקענו, ירדנו למחצית מובילים. דיברנו במחצית על לשמור על הייתרון ידענו שהם ילחצו במחצית השנייה וירצו לחזור למשחק וזה בדיוק מה שקרה.

בדקות הראשונות של המחצית השנייה, הם לחצו עלינו ולא הגבנו כמו שצריך אז הם הבקיעו את השיוויון. אחר כך חזרנו למשחק, אבל לא הצלחנו להבקיע את השני ולנצח, לא יודע מה קרה שם".

צילום: שחר גרוס, באדיבות אתר ONE

על היכולת שלו ברמה האישית אמר ברוסיץ': "ברמה האישית היתה לי פציעה קלה בתחילת העונה, כשחזרתי בדיוק החליפו מאמן וזה לא היה כל כך טוב בשבילי.

אבל הדבקתי את הפער במשחקים שלי ובקצב שלי ומעכשיו זה רק יהיה יותר טוב. אני מאוד שמח על זה שאני מקבל את הקרדיט בהרכב ומקווה להמשיך ככה עד סוף העונה".

באשדוד מציינים שהעובדה שכבר השבוע ש לקבוצה משחק ברביעימול רעננה בגביע ולאחר מכן, בשני בליגה מול ב"ש, ולאחר מכן הגומלין מול רעננה בגביע, מראה את החשיבות בגל רחב ואיכותי. 

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו