הסטטוס קוו בצמרת ליגה ב' קיבל תפנית במחזור האחרון, האדומים רשמו ניצחון ביתי חשוב 2-0 על קרית מלאכי ואילו עירוני אשדוד מעדה במשחק חוץ מול אילת עם 2-2.

הפער בטבלה עלה ל- 4 נק' שהאדומים ראשונים ועירוני במקום השני. בעירוני וגם באדומים מבינים שהמצב הזה מעלה את האדומים ליגה ללא כל קושי.

האדומים יודעים שהם צולחים את התקופה ללא דוד רביבו בצורה טובה, יחד עם שני משחקים לא פשוטים מול שיכון המזרח, קרית מלאכי ועכשיו שדרות, אם הפער יישאר שני משחקים בין עירוני לאדומים ניתן לומר שהאדומים יהיו עם רגל וחצי בליגה ב'.

עדיין יש את הדרבי במחזור האחרון אבל לאחר המשחק מול שדרות מצפה לאדומים סדרת משחקים יותר קלה, והיא לא אמורה לאבד נקודות עד הדרבי וכך גם ניצחון צהוב בדרבי במחזור האחרון בתסריט פסימי מבחינת האדומים מעלה אותם ליגה א' מהמקום הראשון, במידה והפער נותר על 4 נק'.

צילום: מדיה האדומים

לכן, באדומים מבינים שהמשחק היום (ו', 11:45) מול מכבי שדרות הוא משחק קריטי וחשוב. ניצחון אדום והקבוצה תעשה צעד חשוב בדרך לליגה א'.

באדומים קיוו לשחק במגרש החדש בשדרות שנחנך, אבל לצערם המגרש טרם אושר והקבוצה תשחק במגרש הישן בעיר.

מנגד, היריבה הצהובה קצת איבדה גבוה באחרונה, התיקו באילת שהצטרף לתיקו בדרבי שבועיים קודם לכן, קבע שהפער יעלה ל- 4 נק' הפרש בטבלה, בליגה בה הקבוצות מאשדוד כמעט ולא מאבדות נקודות זה משמעותי מאד. 

עירוני תשחק במשחק ביתי היום (ו') מול בית"ר גבעת זאב בתקווה לרשום ניצחון ביתי שקצת יחזיר את הצבע לפנים של הצהובים.

גבעת זאב מגיעה למשחק אחרי ניצחון 4-1 על מכבי ב"ש והיא מגיעה למשחק מהמקום ה- 13 בטבלה. בסיבוב הקודם עירוני גברה במשחק חוץ בתוצאה האהובה עליה 1-0. 

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו