פוקר

אז איך משחקים פוקר טקסס הולדם

לא כל אחד יודע איך משחקים פוקר. עובדה זו נובעת בעיקר מתוך בורות ומחשבה שמשחקי הפוקר הם אירוע שמתרחש בדירות אפלוליות וכרוכות בפשיטות אקראיות של המשטרה. למעשה ניתן לשחק פוקר באופן חוקי ואפילו ליהנות ממנו. אחד הדרכים הידועות היא לשחק ברשת האינטרנט. כיום ישנם אתרים רבים אשר מאפשרים לשחק את המשחק. היות שהאתר ממוקם בחו"ל אז למשה לא נעברת כל עבירה. הנה קישור לסרטון מדריך – איך משחקים 

איך מתחילים?

כמו לכל משחק גם למשחק פוקר חוקים משלו. מי שמעוניין להתחיל לשחק יוכל ללמוד את החוקים על ידי גלישה באתר או תוך כדי משחק ולמידה מטעויות. אין כל ספק שבתור התחלה לא מומלץ להיכנס לשולחנות פוקר מתקדמים וכדאי לקחת את זה באיזי ולא לרוץ. ישנם אתרים אשר מלמדים לשחק פוקר אך בסופו של דבר מה שיקבע את התקדמותכם הוא הניסיון.

גם למשחק זה ישנם סוגים שונים. זינגה­ פוקר הינו למעשה טורניר פוקר עצום אשר מתרחש כולו ברחבי רשת הפייסבוק . עשרות אלפי שחקנים מכל העולם מצטרפים למעגל הפוקר ומתחרים נגד אלפי אנשים אחרים ברשת הפופולארית. המשחק מתקיים בחסות אתר ידוע מאוד שהוא גם אמין וניחן בזרימה טובה של מידע. כך ניתן לשחק ללא תקלות ולהגיע להישגים, כשברשת אף זירה למסחר בצ'יפים של פוקר זינגה וקהילה שהתמכרה למשחק.

מהמרים ונהנים

"טקסס הולדם" הוא כאמור שמו השני של משחק הפוקר. כאמור מדובר במשחק אשר כבר מזמן כבש את העולם ואת הרשת החברתית. כיום ניתן לראות אנשים רבים אשר משחקים בשעות הפנאי שלהם (וגם בשעות העבודה), כשימי חמישי הפכו אצל רבים מהישראלים לימי פוקר עם חברים. לא כל מי שמשחק פוקר הוא "מהמר" וניתן ליהנות מן המשחק גם בלי למשכן את האוטו, בנוסף במקרים רבים המשחק הוא לא על כסף אמיתי כך שאפשר להיות רגועים.

דרך נוספת ומהנה לא פחות על מנת לשחק פוקר באופן יותר רציני/מקצועי היא פוקר טרוול. מדובר בחבילות חופשה ייעודיות  אשר מציעות גיחות למקומות שונים ברחבי העולם על מנת לשחק פוקר. זו יכולה להיות חופשת פוקר בפראג, טאבה, ורנה ויעדים נוספים. מומלץ לברר את הנושא אם אנשים אשר מבינים בעניין. טיולים שכאלה מתאימים לכל מי שמעוניין לשלב סיורים מהנים ברחבי העולם ומשחקי פוקר מלהיבים עם אנשים שהתמכרו לריגוש הזה.

איפה נרשמים

בשביל להיות על מהמטוס אשר יוביל אתכם אל היעד הנכסף כדאי להתעניין אצל סוכני נסיעות. רבים מהם יוכלו להמליץ לכם על יעדים שונים. ניתן גם להתעניין באתרים שונים אשר עוסקים בנושא ומפרסמים טיולים כאלו מדי תקופה מסוימת. אם אתם מתכננים לצאת להרפתקת פוקר, זכרו שמדובר במשחק וכדאי להשאיר את זה ככה. אמנם ישנם אנשים שפוקר הוא המקצוע שלהם איך הם יחידי סגולה ועבדו קשה מאוד כדי להגיע לרמת המאסטר שלהם.

 

 

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו