מ.ס אשדוד ללא ספק הייתה אחת מהקבוצות הפעילות ביותר בחלון הנוכחי. עם צירוף שחקנים גדול (יחסית) מצד אחד ואיכותי מהצד השני.

המטרה של עמיר תורג'מן הייתה לחזק את ההגנה ואת הקישור ולהוסיף רוטציה להתקפה. ניתן לומר שאת החלון הנוכחי אשדוד סוגרת בציון גבוה מאד עם רכש מדויק ונכון, עכשיו המטרה היא לחבר את כל השחקנים לכדי קבוצה אחת שתצא מהקו האדום ותמשיך את המומנטום החיובי שהקבוצה נמצאת בו.

"מבחינת רכש וצירוף שחקנים, אשדוד פעלה נכון ומאד מדויק", מסביר גורם בקבוצה. "תראה את ההחתמות, פילפינקה, וובה בראון ואור אינברום שחקן אחד לכל עמדה במגרש שהוא באנקר ושחקן שיכול ואמור לשדרג את הקבוצה במיידי ובוודאי מוסיף לה המון איכות", אומר אותו גורם.

"מצד שני תוספת של שחקנים כמו שחר פיבן, דור ז'אן ועמית ביטון שעמיר תורג'מן מכיר אותם והם יוסיפו עומק לסגל, רוטציה להרכב ותחרות בריאה ומתח באימונים".

ואכן נראה שאשדוד הלכה על שחקנים טובים ואיכותיים שיכולים לעשות מבחינתם את ההבדל. שגולת הכותרת מבחינת ראשי הקבוצה זו דווקא ההחתמה האחרונה של וובה בראון שמגיע בתור שחקן איכותי, שחקן של האלופה שמכיר את הליגה ובוודאי אמור לשדרג את הקישור של אשדוד.

צילום: מ.ס אשדוד

היה כבר מי שאמר באשדוד שלא בטוח שהוא פחות טוב מקבאהא שהגיע לב"ש. באשדוד החליטו בצעד ראשון לשחרר חלק מהזרים המאכזבים, ראשון שוחרר הקשר הברזילאי המאכזב סידני דה פרייטאס.

לאורך כל החלון במועדון ניסו לחזק את הקבוצה בשני שחקנים זרים אך באשדוד לא הצליחו להגיע לכדי סיכום עם השחקנים אותם רצתה. כשבצוות המקצועי הבינו כי יהיה קשה להחתים זרים החליטו להחזיר בהשאלה את הקשר המוכשר אור אינברום.

תורג'מן הצליח לייצב את החלק האחורי שהיה נחשב למסננת עבור התקפות רבות בליגה. מאז הצטרף פליפנקה למרכז ההגנה יחד עם שחר פיבן, מציגה הקבוצה משחק הגנה טוב.

תוסיפו אליהם את גנב הבולגרי והחזרה של ברוסיץ' לעמדת המגן השמאלי וההגנה של אשדוד נראית אחרת למגרי ולראיה היא ספגה שני שערים בלבד בארבעת המשחקים האחרונים.

תורג'מן קיבל עומק, איכות ונראה שבין שאר קבוצות התחתית אשדוד עשתה את הרכש המרשים והמדויק ביותר. כמו כן, גם המומנטום שהקבוצה נמצאת בו, יחד עם החזרה של הפצועים כמו תום מונד ואפילו חן עזריאל והסגל של אשדוד נראה פתאום אחרת לגמרי.

צילום: מ.ס אשדוד

"לא בטוח שאם אשדוד פותחת את העונה עם הסגל הזה היא לא רצה לפלייאוף העליון", אומרים בקבוצה. עכשיו המטרה של אשדוד היא לחבר את כולם לידי קבוצה כי אחרי הכל עכשיו מתחיל הדבר האמיתי- ההישארות בליגה ושם אשדוד למי ששכח עדיין מתחת לקו האדום.

עזבו: אדר אוואט (הפועל מרמורק השאלה), אדילסון באהיה וסידני דה פרייטאס (חזרו לברזיל), אוהד רביבנוביץ' (הפועל עכו השאלה) ועידן מקדש (לא מצא קבוצה).

הגיעו: אור אינברום (גנט השאלה), וובה בראון ועמית ביטון (הפועל ב"ש השאלה) איגור פליפנקה ,דור ג'אן ושחר פיבן (מכבי ת"א השאלה).

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו