גדרות לחצר וסביב הבית

גם לכם מגיעה פרטיות

מדוע, בעצם, בעלי הבתים אינם רוצים לוותר על גדר נאה ואיכותית? קודם כל, בל נשכח כי לא מי משנה מי אתם והיכן אתם מתגוררים, גם לכם מגיעה פרטיות. הגדר תוחמת את הבית ואת החצר. היא מבהירה היטב מהו השטח שלכם וזאת בניגוד לשטח שבחוץ, המוגדר בתור נחלת הכלל. הגדר מאפשרת לכם להסתיר מעיניים זרות כל את מה שקורה בין ד' אמותיכם. כך לא צריכים להיות חשופים לעיניים חטטניות וסקרניות.

גם לכם מגיע ביטחון

מלבד התחושה החשובה בפני עצמה של פרטיות, לגדרות סביב הבית וסביב החצר ישנה תכלית נוספת. לא משנה מי אתם ומה אתם, סביר מאוד להניח שאתם רוצים להרגיש בביתכם בטוחים ומוגנים. גדר טובה נועדה בכדי להקשות מאוד על זרים מלהיכנס לשטח שלכם, יומם וליל. הילדים משחקים בחצר או בגינה שלכם? אתם מארחים חברים עם ילדיהם הקטנים, שלא תמיד נמצאים בטווח ראיה? כשיש גדר מסביב – כולם מרגישים הרבה יותר בטוחים.

גם לכם מגיע סגנון יוקרתי 

אך לא רק פרטיות ואפילו לא רק תחושה של ביטחון ניתן להפיק מן העובדה הפשוטה שהבית והחצר שלידו מוקפים בגדר. גדרות ניתן להתאים לעיצובו של הבית, באופן כזה שהמכלול נראה יותר יוקרתי ויותר מיוחד. כשהגדר נראית יוקרתית וכאשר היא מתאימה אל הבית, מדובר במסגרת משלימה מבחינה רעיונית ועיצובית. כמובן, יש לצורך כך לבחור את הגדר באופן הנכון, גדר המיוצרת ממיטב החומרים, בגישה חדשנית ועם גימור מוקפד.

 

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו