מ.ס אשדוד ממשיכה להתחזק והצליחה לשים את היד על אחד השחקנים שחשקה בהם רבות, אור אינברום. אינברום למעשה סוגר מעגל וחוזר לאשדוד בהשאלה עד תום העונה.

אינברום מגיע בהשאלה עד תום העונה מגנט הבלגית. כמו כן, כחלק מעסקת השאלתו של אינברום סוכם בין שני המועדונים כי יקוצצו 100 אלף יורו מהסכום אותו נשאר לגנט להעביר לאשדוד בעבור רכישתו. אינברום צפוי לערוך מחר (ד') את אימון הבכורה המחודש שלו במדי אשדוד.

אינברום עצמו אמר אחרי החתימה: "תמיד מרגש לחזור למקום שהוא בית. אני בטוח שכל הצדדים ירוויחו מהמהלך הזה ונעשה דברים יפים עד לסיום העונה".

צילום: מ.ס אשדוד

בתוך כך, לאחר שבמועדון התקשו להגיע לסיכום עם הקשרים אותם רצו ובפרט עם שחקנים זרים, באשדוד החליטו ללכת על קשרה של בית”ר ירושלים פול אדגר שסיכם ויגיע בהשאלה עד תום העונה.

אדגר יהיה הזר החמישי של המועדון, טרם ברור מה יהיה מעמדו של אדילסון בהייה, יש כאלה שרוצים להשאיר אותו בקבוצה מאחר שהקבוצה לא מצאה שחקן חלופי ויש כאלה שרוצים להתיר את חוזהו ולשחררו מאשדוד.

אשדוד גם משחררת שחקנים ולא רק מצרפת, אחרי ששיחררה את אדר אוואט, אוהד רבינוביץ׳ הושאל להפועל עכו וחתם בקבוצה הצפונית בהשאלה עד תום העונה. בנוסף, דין דוד מבוקש בבני יהודה, אך אשדוד לא מביעה נכונות לשחררו, על אף החתמתו של אינברום. 

רבינוביץ' בן ה-21 רשם העונה ארבע הופעות במדי אשדוד בכל המסגרות ובעונה שעברה היה מושאל להפועל נצרת עילית מהליגה הלאומית.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו