המהפכה החשמלית הגיעה לתחום זה במלוא עוצמתה, והיא מעניקה לכולנו את האפשרות להתנייד באמצעות כלי רכב חשמליים אישיים קלים ונוחים מאוד לתפעול – קטגוריית כלי רכב חדשה שזכתה לשם המחייב LEV (ראשי תיבות של הביטוי Light Electric Vehicle). בקטגוריה זו ניתן למצוא את האופניים החשמליים, את הקורקינטים החשמליים, את ההובר בורדים ועוד כלים שחלקם משוכללים להפליא וחלקם נראים מוזרים וכל העת מפותחות עוד אופציות עבורנו. אחת מהן שכדאי להכיר היא קורקינט חשמלי שיאומי.

קורקינט חשמלי

היתרונות של הקורקינט החשמלי

קורקינט חשמלי שיאומי, כמו כל הקורקינטים החשמליים, נהנה ממספר יתרונות משמעותיים המאפיינים קטגוריה חדשנית זו שהפופולריות שלה גדלה בקצב מהיר.

ראשית, מרגע שמוותרים על המכונית ועוברים להתנייד בעיר עם קורקינט בעל מנוע חשמלי, אין יותר פקקים. זאת אומרת, הפקקים כמובן עדיין ישנם ואף הופכים מעיקים יותר ויותר, אולם מבחינת מי שלא מחויב להיתקע בהם הם כבר לא רלוונטיים.

שנית, אין צורך לחפש חנייה, מטלה שהופכת מתישה וקשה מיום ליום ביותר ויותר ערים. עם קורקינט חשמלי ניתן להגיע בדיוק עד היעד המבוקש, ופשוט לרדת ממנו, לקפל אותו (בדגמים הניתנים לקיפול כמו למשל זה של שיאומי) ולקחת אותו אתכם למשרד, ללימודים, לבילוי עם החברה וכו'.

גם מבחינה כלכלית לקורקינטים החשמליים יתרון משמעותי – המחיר שלהם נמוך, ואפילו מאוד, אין צורך לתדלק, אין צורך בביטוח יקר וגם עלות הטיפולים התקופתיים נמוכה להפליא.

למה שיאומי?

שיאומי הוא אחד המותגים החזקים ביותר בעולם האלקטרוניקה. החברה הסינית הינה יצרנית סמארטפונים בולטת (ה-4 בגודלה בעולם אחרי וואווי, סמסונג ואפל), והא מייצרת עוד שלל מוצרים אחרים שכולם זוכים ללא מעט שבחים. הקורקינט החשמלי של שיאומי מתאפיין במחיר משתלם במיוחד ומציג מפרט טכני מרשים.

המפרט הטכני של קורקינט חשמלי שיאומי

קורקינט חשמלי שיאומי הינו כלי תחבורה אורבני מושלם, שכאמור מתאים לכולם. הוא קל משקל – רק 12.5 ק"ג – וקל מאוד לקפל אותו, בפעולה אינטואיטיבית פשוטה כל אחד וכל אחת יכולים לעשות זאת תוך 3 שניות. הממדים הצנועים שלו הופכים אותו לקומפקטי מאוד אחרי הקיפול, ולכן נוח מאוד הן לנשיאה והן לאחסון, כך שגם בתום הנסיעה הוא ידידותי מאוד כלפינו.

ניתן לרכוש קורקינט חשמלי שיאומי בגוון לבן או בצבע שחור, הפנס הקדמי שלו הוא בעל עוצמה שמספקת תאורה ל-6 מ' קדימה, ועוד מרכיב משמעותי בבטיחות המרבית שמספק קורקינט חשמלי זה של שיאומי הוא מנגנון הבלימה הכפול שכולל הן דיסק בלימה והן מערכת לנעילת הבלמים מסוג eABS. הסוללה המותקנת בקורקינט הדגל של שיאומי היא של חברת LG והיא מאפשרת טווח רכיבה של 30 ק"מ בין הטענה להטענה, ועוד יתרון הוא שניתן לתפעל את הקורקינט המתקדם והנוח דרך הסמארטפון.

 

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו