מ.ס אשדוד היא ללא ספק אחת הקבצות הפעילות בחלון ההעברות הנוכחי שיסתיים ביום רביעי האחרון. אשדוד הצליחה לשים את ידה על אחד מהמלפפונים הכי חמים מבחינתה, אור אינברום שחוזר לקבוצה עד תום העונה בהשאלה.

אינברום בן ה-22, עזב הקיץ את ישראל והצטרף לקבוצה הבלגית, בה שיחק מספר משחקים בודדים כהכנה לעונה החדשה, עד שעזב למאריבור הסלובנית בהשאלה עד תום חודש דצמבר והספיק לרשום רק שתי הופעות.

לאחר שסיים את ההשאלה ב-31 בדצמבר, הוא שב לגנט, אבל טרם הספיק לקבל דקות. כעת, הוא שב לקבוצת האם שלו בה שיחק שלוש עונות וכבש 21 שערי ליגה ב-85 הופעות. היו לו שני שערים במשחקי גביע יחד עם אשדוד במהלך עונותיו בישראל.

אינברום יהיה בסגל למשחק הקרוב בראשון מול בני יהודה. 

צילום: ארכיון

בנוסף, מ.ס אשדוד מאד רוצה את יוסי בניון, באשדוד יודעים ששחקן במעמדו יכול לשנות את פני הקבוצה, מקצועית, תדמיתית ושיווקית. ג’קי בן זקן, פנה אל השחקן ואמר לו: "אני רוצה אותך בקבוצה".

הלילה בניון יקח לעצמו זמן כדי לחשוב מה עליו לעשות והיכן ישחק בהמשך העונה והוא יקבל החלטה בבוקר. ההתלבטות מבחינתו לא פשוטה ועליו להחליט מה המקום הכי טוב לו מקצועית, היכן יקבל הרגשה טובה והיכן יהיה לו הכי נוח.

בנוסף, באשדוד יקבלו החלטות ביממה הקרובה לגבי מספר שחקנים שנמצאים על הפרק, כגון הקשר הסלובני ז'ליקו פיליפוביץ' שגם לקשר הבוסני דלמיר זילמובסיבץ' יש סיכוי להגיע.

עוד שמות שהסיכוי שיגיעו לא גדול, אבל נמצאים בתמונה, הם בן רייכרט, וובה בראון מב"ש. גם אלחסן קייטה שנראה שקצת מתחרק מאשדוד עדיין בתמונה. אשדוד יכולה להחתים כרגע זר אחד או שניים במידה ותקפיא או תשחרר את בהייה.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו