יח"צ

ארבעת חברי הלהקה הם אלי לולאי (שירה), ברוך בן יצחק (גיטרות ושירה), מרק לזר (בס ושירה) ויקי גני (קלידים). במהלך 25 שנות קיומה הרצופות, הוציאה הלהקה למעלה מעשרה אלבומי אולפן, ביניהם 'האיש שראה הכל', 'בחזרה לשבלול, Supermarket, ושיתפה פעולה עם אמנים רבים.

החל משנת 2000, הרחיבה רוקפור את פעילותה אל מעבר לים ומעט לאחר הוצאת אלבומה הראשון באנגלית Supermarket, הוחתמה הלהקה בחברת התקליטים האמריקאית Rainbow Quartz והחלה להופיע באופן קבוע ברחבי ארה"ב ואירופה לצד שמות גדולים כמו Blondie, The B-52's ו- Dave Matthews Band.

ב-2014  הודיעו חברי הלהקה על שובו של אלי לולאי, סולן הלהקה, שעזב עשור לפני כן. יחד הם שיחררו את  השיר "חלקיקי אבק" שהתנגן ללא הרף בתחנות הרדיו השונות ואשר במילותיו סימל את חזרתו של לולאי להרכב.

יח"צ

על הבמה רוקפור מצליחה לייצר מופע רוק מלודי וסוחף, הודות להרמוניות הקוליות של חבריה ובנגינתם האופיינית והפרופורמנס יוצא הדופן. 

כחלק ממגוון ההופעות שמציעה רוקפור, ההופעה האקוסטית מהווה הזדמנות יוצאת דופן לחוות את מיטב שירי אלבומיה בביצועים אינטימיים ולא שגרתיים. המופע אינו רק "ביצוע אקוסטי" לקלסיקות של רוקפור; הוא מציע דינמיקה מיוחדת של הלהקה עם הקהל וחושף פן נוסף באישיותה הבימתית. במהלך 2018, עתידה רוקפור להוציא את אלבומה הבא בעברית, שהכנתו תושלם בחודשים הקרובים.

להקת רוקפור במופע אקוסטי, יום רביעי 7.2.18 בשעה 21:00

מכירה מוקדמת 75 ₪. ביום האירוע 85 ₪

בית אריה קלנג, רח' יאיר 2, אשדוד.לפרטים: 08-9221883

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו