מ.ס אשדוד ממשיכה לנסות לצ'פר עוד קצת את הסגל שלה, ממש רגע לפני סגירת החלון שיסגר ברביעי הקרוב. נודע שאשדוד גיששה בסביבתו של יוסי בניון שעזב את בית"ר ירושלים במטרה לבדוק אפשרות שיצטרף לאשדוד.

מדובר בשיחה ראשונית ולא מחייבת, הצעה רשמית טרם נעשתה וספק אם תהיה. המאמן עמיר תורג'מן עדיין לא החליט שהוא מעוניין בקשר הוותיק.

מהצד של בניון נאמר בשיחה שהוא מחזיק בהצעות נוספות והוא לא ממהר להחליט. בניון רוצה להגיע לקבוצות עם קהל מצד אחד ומצד שני לשחק והרבה, באשדוד החלק הראשון הוא לא בדיוק עונה להגדרה, אבל לגבי דקות משחק, סביר להניח שבניון אם יגיע יהיה שחקן מרכזי באשדוד.

מי שעשוי להגיע הוא הקשר הסלובני ז'ליקו פיליפוביץ'. השחקן ששוחרר ממכלן הבלגית ונמצא כעת בלובליאנה, עשוי לעלות עוד היום על טיסה לישראל בכדי לנהל משא ומתן על חוזהו.

צילום: אורן אהרוני, YNET

עוד שם שבאשדוד היו שמחים לראות בקבוצה הוא של קשר הפועל ב"ש וובה בראון שאחרי צירופו הצפוי של מהרואן קבהא עשוי לעזוב לקבל דקות משחק בקבוצה אחרת. 

באשדוד עדיין מעוניינים לצרף את חלוצה של מכבי נתניה אלחסן קייטה, אך נראה כי הוא עצמו אינו מעוניין להגיע בשלב זה וכי במידה ונתניה תחליט שאינה מעוניינת בו באופן סופי, הוא יבקש שיתירו את חוזהו. אם קייטה בכל זאת יסכים להגיע למועדון, מי שיפנה את מקומו יהיה ככל הנראה אדילסון באהיה.

בגזרת הישראלים נעשתה שיחה בין ראשי המועדון לקשר בן רייכרט, שלא זוכה לדקות משחק בקבוצתו הבלגית זולטה וארחם. 

לאחר השיחה נאמר על ידי גורמים במועדון כי הם אינם מתלהבים מלהחתימו וככל הנראה השחקן לא יצטרף, אף על פי שהביע את רצונו לשוב לליגה הישראלית.  

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו