מ.ס אשדוד מחפשת את החיזוק האחרון שיסגור לקבוצה את הפאזל. הקבוצה כבר התחזקה בחלון הנוכחי בלא מעט שחקנים בעיקר בהגנה ומחפשת חיזוק נוסף או שניים בקישור.

לקבוצה יש כרגע מקום לזר אחד, ועד שעתידו של בהייה לא יתבהר הוא חלק מהקבוצה ולכן בקבוצה מבינים שהם יכולים בשלב זה להביא רק זר אחד. 

בעקבות הניצחון על אשקלון והניצחון בגביע יחד עם היכולת המשופרת של הקבוצה באחרונה, בקבוצה מתכוונים לתת למאמן את מירב הכלים על פי בחירתו עד סיום חלון ההעברות בהמשך השבוע, כדי לסייע לו להשאיר את הקבוצה בליגה. אחד השמות שעלו הוא זה של בן רייכרט, שעשוי להגיע לקבוצה.

בן רייכט

כמו כן, בקבוצה מתכוונים לשחרר את אדילסון באהיה ואז לצרף אפילו שני זרים, קשר וחלוץ, בימים שנותרו לסגירת החלון.

תורג'מן כבר היה נעול על קשר אחורי, אבל היכולת הטובה של יצחק אספה בתפקיד הזה, לצד הרכש המצוין שחר פיבן ששיחק אתמול בחלק מהזמן כקשר אחורי, עשויים להוביל לכך שיוחתם לבסוף קשר יותר קדמי.

כך או אחרת, הקרדיט ניתן במועדון לתורג'מן אחרי שפגע בול עם פיבן ועם איגור פיליפנקה.

מבין הישראלים צפויים מספר שחקנים לעזוב השבוע כשאחד מהם הוא רועי בקל, בו מתעניינות מספר קבוצות מהליגה הלאומית ובראשן הפועל תל אביב. אוהד רבינוביץ' עשוי לעבור להפועל עכו. אדר אוואט הושאל להפועל מרמורק וגם עידן מקדש צפוי לעזוב.

צילום: אבי רוקח, YNET

עוד שם שמתקרב לאשדוד הוא חלוצה של מכבי נתניה, אלחסן קייטה שקרוב לחתימה באשדוד. בקבוצה קיבלו אישור ממכבי נתניה לצרף את אלחסן קייטה והחלוץ ככל הנראה יעבור לאשדוד בימים הקרובים עד רביעי.

בנוסף, הקשר הבוסני דמיר זלומיסליץw עדיין על הפרק שברור לאשדוד שבמידה וגם קייטה יצטרף יצטרכו באשדוד במידה וירצו לצרף את הבוסני למצוא פתרון לבהייה שכרגע סובל גם מפציעה ומתקשה לחזור לאימונים.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו