אחרי הניצחון הגדול באשקלון וצמצום הפערים מהקו האדום, מ.ס אשדוד ממשיכה לנסות להתחזק בימים שנותרו לחלון העברות.

לאשדוד שכבר צירפה ארבעה שחקנים בחלון הנוכחי (פיליפנקה, ביטון, פיבן, ז'אן) מנסה לצרף עוד שחקן זר אחד במקומו של סינדי שוחרר.

המועמד המרכזי שעשוי להגיע לקבוצה הוא חלוצה של מכבי נתניה, אלסחן קייטה. מדובר בזר איכותי שקצת ירד ביכולתו באחרונה בנניה ועשוי להגיע לאשדוד.

לא ברור מדוע אשדוד צריכה את שחקן מסוגו של קייטה שיש לה בסגל את מאוריסיו ואלקה הנמצאים בכושר טוב, יחד עם מושל שהחל לקבל קרדיט באחרונה ודין דוד ודור ז'אן.

אשדוד צריכה קשר 50-50 או קשר התקפי לצידו של קינדה, וכה גם חיפשה, לא ברור אם קייטה יגיע בסוף, אך לפי הידיעות והדיבורים זה עשוי לקרות.

צילום: אבי רוקח, YNET

המועמד העיקרי היה הקשר הפורטוגלי נונו רייס, שהעדיף בסופו של דבר לקבל הצעה מהליגה הראשונה בארצו, על אף על פי שהיה מדובר בהצעה כספית פחותה מזו של אשדוד. כעת, לעמיר תורג’מן נותרו שלושה מועמדים לתפקיד, ביניהם הקשר הבוסני ולדימיר זלומיסליץ', שהביע את נכונותו להצטרף לקבוצה באופן מיידי.

בתוך כך, הבלם הצעיר אדר אוואט הושאל להפועל מרמורק עד לתום העונה. בנוסף, במידה ולא יימצא חלוץ זר מתאים הקשר הברזילאי אדילסון באהייה עשוי להישאר על אף האכזבה הרבה במועדון מיכולתו.

הניצחון על אשקלון הפיח הרבה תקווה ושמחה בקבוצה, מדובר בהפך חשוב מאוד במאבקי ההישרדות שלה בליגת העל, כשהצליחה לחזור מפיגור ל-1:2 באצטדיון סלה על הפועל אשקלון, במסגרת המחזור ה-20.

בזכות שלוש הנקודות הקבוצה של עמיר תורג’מן השוותה את מספר הנקודות שלה לזה של החבורה של יובל נעים (16), אך נותרה במקום הלפני אחרון מתחת לקו האדום בגלל הפרש שערים נחות.

צילום: איתי כהן, באדיבות אתר ONE

אשדוד השוותה את מספר הנקודות לזה של יריבתה. עמיר תורג'מן ושחקניו עדיין מתחת לקו האדום, אבל נראה שהם בעיצומו של קאמבק גדול.

בתחילת העונה, אשדוד נראתה כמו יורדת ודאית, אבל עם המשחק החמישי שלה ללא הפסד חוץ, היא הרימה את הראש ונמצאת בעמדה טובה להינצל. גם מול אשקלון היא לא סיפקה יכולת יוצאת דופן, אבל הראתה המון אופי, נהנתה מהרבה מזל וחזרה הביתה עם שלוש נקודות חשובות מאוד.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו