מ.ס אשדוד חגגה קצת את הניצחון בגביע על מכבי נתניה. ניצחון שהגיע אחרי תשעה חודשים ללא ניצחון בית. אשדוד הציגה מחצית שנייה נהדרת וניצחון 2-0 שהעלה את הקבוצה לרבע הגמר הגביע.

"הורדנו את הקוף מהגב"עמיר תורג׳מן, מאמן אשדוד, תיאר את התחושות בסיום, "יש בחדר הלבשה קוף שהצבנו לפני כשבוע. נגד חיפה זה לא עבד, אבל הפעם ללא ספק הורדנו מעצמנו עול מסוים. עם זאת, אני עם רגליים על הקרקע, זו רק ההתחלה. יש לנו דרך ארוכה, בעיקר בליגה, עלינו להגיע מוכנים למפגש בשבת".

זה משחק שני ברציפות שהקבוצה שומרת על שער נקי, כאשר תורג׳מן בהמשך הביע שביעות רצון מיכולתם של שחקני הרכש החדשים

אבל לאשדוד כבר אין זמן לחגיגות ועכשיו מתפנים בקבוצה בחזרה למאבקי הליגה, שכבר בשבת מצפה לקבוצה קרב קשה מאד מול הפועל אשקלון (18:00, אשקלון) במשחק חוץ לא פשוט.

צילום: מ.ס אשדוד

"אחד הדברים הכי קשים זה לתרגם את היכולת מהגביע לליגה. תמיד טוב וכיף להתארגן למשחק הבא אחרי שאתה מנצח ואחרי שעשית את הדברים נכון", אמר תורג'מן והוסיף, "כבר עכשיו אני מדבר עם השחקנים שאנחנו צריכים לרדת לקרקע, כי בסופו של דבר המשחק שלנו מול אשקלון הוא אחד מהמשחקים החשובים שלנו העונה. אבחר את השחקנים שיגיעו חזקים מנטאלית, כי זו הדרך שלנו לעשות תוצאה טובה". 

ויש מה שהעיב על שמחת הניצחון, דן ביטון שנפצעו בידו, הוחלף מחשש לשבר. בינתיים הקבוצה קיבלה בשורה טובה מצידו של ביטון שעבר צילום בידו, כשלאחריו אובחן כי הקשר סובל מחבלה בלבד ויוכל לקחת חלק במשחק התחתית החשוב המצפה לקבוצתו בשבת בחוץ נגד הפועל אשקלון. 

בינתיים בגזרת החיזוק, קשר פנאתינייקוס, נונו רייס שהיה מועמד להגיע לאשדוד, ישחק לבסוף בקבוצה מהליגה הראשונה בפורטוגל.

באשדוד מאוד רצו לצרף את רייס, שהעדיף בסופו של דבר לסכם בקבוצה בארצו גם אם מדובר בסכום נמוך יותר מזה שהציעה אשדוד.

לאשדוד יש כמה שחקנים מועמדים זרים על הפרק ואחד מהם עשוי להגיע לקבוצה בתחילת השבוע.

בתוך כך, אדר אוואט הושאל להפועל מרמורק עד תום העונה. הבלם שלא קיבל דקות בליגה העונה, עבר לקבוצה מהלאומית על מנת לצבור ניסיון.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו