צילום מסך מעמוד הפייסבוק של ראש העירכפי שדיווחנו אמש, ראש העיר התייחס לראשונה אחרי שלושה שבועות לנושא הכי בוער בעיר שהוציא אלפי לרחובות - השבת. בפוסט של לסרי, אותו הבאנו במלואו גם כאן באשדוד נט, הוא פונה לתושבי העיר וכותב:
"עירנו אשדוד הייתה ותמשיך להיות דוגמא ומופת לחיים ביחד של מגוון תושביה. אשדוד היא ביתם של חילוניים, חרדים, חובשי כיפה סרוגה ומסורתיים, של צעירים ומבוגרים, וותיקים ועולים מכל התפוצות. 
עיר שהרב-תרבותיות שלה הינה גם סוד עוצמתה ויופיה".

בהמשך הפוסט מציין ראש העיר כי לצערו, התפתחויות חדשות בחיי העיר, הובילו להפרת האיזון בעיר:
"למרבה הצער, ההתפתחויות חדשות בחיי העיר בשנים האחרונות הובילו להפרת האיזון הזה באופיה של השבת באשדוד, ואני נחוש להשיב את המצב על כנו ולהחזיר את העיר לשביל הזהב ולשקט הפנימי המאפיין אותה, תחת הפשרות וההסכמות שהיו מקובלות בעבר".

בהמשך כותב ראש העיר כי הוא מגנה ניסיונות של פוליטיקאים שמנצלים את המצב על מנת לזכות בקולות.

הפוסט המלא של ראש העיר

הפוסט של לסרי זכה תוך זמן קצר למאות תגובות של תושבים, רבים מהם ציינו כי ראש העיר כתב הרבה, אך לא אמר כלום. רבים תהו על איזה התפתחויות דיבר ראש העיר בשנים האחרונות, והאם התפתחותה של העיר צריכה לצער?

בין מאות התגובות היו גם תגובות חיזוק לראש העיר, ודיונים בתוך תגובות שנכתבו בנושא הכי בוער בעיר.

מקורביו של ראש העיר טוענים שהכוונה שהמצב יחזור לקדמותו הוא שיפסקו הפעולות נגד העסקים הפתוחים בביג ובסטאר סנטר תוך זמן קצר.

הציבור הרחב חלוק בדעותיו - האם לכך התכוון ראש העיר?

כך או אחרת, יש להמתין ולראות האם גם השבת צפויים עסקים ברחבי העיר לקבל התראות וקנסות? האם הדוחות לעסקים ימשכו עד ששיימצא הפיתרון (המשפטי/פוליטי) למצב אליו נקלעה העיר בשבועות האחרונים או להפך?

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו