מהי רשת הצללה?

רשת הצללה היא רשת, המגיעה בשלל מידות, צורות וצבעים ולכן היא מתאימה לכל צורך שהוא. הרשת נתלית באיזור הרצוי ומייצרת תחתיה צל נעים ומואר. הרשת הינה צפופה ולכן היא מאפשרת חדירה של אור השמש, אבל מסננת את הקרינה ואת החום הלוהט.

חום יולי אוגוסט?

כולנו מכירים את השיר המקסים הזה. השאלה היא, האם הוא באמת מתאר את האקלים הישראלי? הרי בישראל חם מאוד ברוב ימות השנה והשמש קופחת ברוב שעות היממה. לכן נדרשים פתרונות הצללה קבועים, שישמשו בכל עת ולפי הצורך. רשתות הצללה מספקות בדיוק את הצורך הזה! ולא רק אותו. כאמור, קרינת השמש מסוננת גם כן על ידי רשת ההצללה וכך היא שומרת על בריאות העור של השוהים תחתיה.

רשת הצללה

לחצר

חצר הבית היא מקום נהדר לשבת בו בעיקר בימים שמשיים. אלא שימים שמשיים אלו מביאים עמם גם את החלקים הפחות נעימים וטובים של השמש. לכן, אם אתם רוצים לנצל את החצר שלכם ברוב המוחלט של ימות השנה, כדאי לדאוג להצללה שלה ואין ספק, שכדאי להשתמש ברשת הצללה, משום שהיא מהווה פתרון קבוע, דקורטיבי והכי חשוב – יעיל להצללה של שטחים גדולים ומתאים הן לחצר והן למרפסת.

למסעדה

הרוב המכריע של מסעדות ובתי קפה שואפים להציע לקהל לקוחותיהם שטח חיצוני גדול, עד כמה שניתן, בו אפשר לשבת ולסעוד. הביעה היא, שכשחם בחוץ והשמש חזקה, הישיבה מחוץ למבנה היא לא נעימה וגורעת באופן משמעותי מההנאה של הסועדים. רשת הצללה יכולה להוות מענה נפלא לבעיה זו ולאפשר לסועדים בחוץ לשבת בנחת ולסעוד לאור השמש תחת צל נעים.

לגן השעשועים

גני השעשועים הם שטחים נרחבים, בהם נוהגים לשחק ילדים רבים בשעות היום לצד הוריהם. לאורך זמן זה, השמש מזיקה לעורם העדין של הילדים ויוצרת חוסר סבלנות אצל ההורים המלווים. לכן חשוב מאוד לדאוג לפתרון הצללה יעיל וקבוע, שיאפשר לילדים ולהוריהם ליהנות מהשהות שלהם ולמצות אותה עד תום.

לבריכה

הבריכה היא מקום, אליו אנו הולכים כדי לצנן את הגוף בימים חמים במיוחד. בימים אלו, השמש היא גם חזקה במיוחד ובלי לשים לב, בגלל שאנו מצננים את עצמנו במים, העור סופג את קרינת השמש וניזוק בגללה. שימוש ברשת הצללה לבריכה הינו חיוני במיוחד לשמירה על בריאות העור של כלל המתרחצים.

ניידת או נייחת?

עד עכשיו עסקנו ברשתות הצללה נייחות. אבל יש אפשרות גם ליהנות מרשת הצללה ניידת! רשת הצללה ניידת מתאימה בעיקר למי שנוהג לצאת לטיולים, לחוף הים, ללינת שטח וכדומה. כך ניתן ליהנות מצל בכל מקום שתהיו.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו