מ.ס אשדוד שקועה עמוק במאבקי הליגה ובשבת (18:15, אשקלון) מחכה לה משחק קשה מאד מול הפועל אשקלון במאבק ישיר על הירידה. גם הערב (ד', 19:00) תפגוש אשדוד את מכבי נתניה במסגרת גביע המדינה.

בינתיים באשדוד ממשיכים לנסות לחזק את הסגל בימים האחרונים שנותרו חלון ההעברות הנוכחי ושמות חדשים וישנים עולים כמועמדים לחיזוק.

באשדוד מחפשים בעיקר שחקנים לחיזוק ההתקפה והקישור ההתקפי. השמות שעלו הם של ג'ורדן פושה חלוצה של הפועל רעננה שלא מצליח בינתיים במדי הפועל רעננה היריבה הישירה של אשדוד למאבקי התחתית.

ג'ורדן פושה, צילום: עוז מועלם, YNET

באשדוד רצו את השחקן בקיץ, אולם רעננה הצליחה להחתים אותו. חוץ מפושה, גם שלומי ארבייטמן חלוצה של מכבי פ"ת בא בחשבון. ונראה שבזמן הקצר שנותר (7 ימים) הדברים יתבהרו.

חוץ מפושה וארבטיימן שם שחזר לפרק הוא של נונו רייס הקשר הפורטוגלי שבאשדוד מאד רצו שיגיע אך הייתה לו הצעה מהולנד, בימים האחרונים נראה שנפתח שוב הסיכוי שרייס בכל זאת יגיע לאשדוד.

לאשדוד יש שני מועמדים להצטרף לחוליית הקישור האחד הוא רייס והשני הוא הקשר הבוסני ולדימיר זלומיסליץ' שהיה זמין להגיע באופן מיידי, אך לאחר שבאשדוד שוחחו עם השניים העדיפות כעת נוטה לכיוונו של רייס.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו