יח"צ

פדיחה מופיעה כבר יותר מ-20 שנה בכל מקום בארץ, מדן ועד אילת. החוויה מתחילה מהרגע שהיא מציבה את האוהל הבדואי שלה, וברגע אחד שולפת את המשתתפים, צעירים ומבוגרים כאחד, לטיול מצחיק עד דמעות בעולמה הייחודי.

רוחל'ה בוכמן, אנתרופולוגית, אומנית ושחקנית העוסקת בחינוך לסובלנות מגלמת במופעה 'חוכמת הפיתה' את אום ג'מיל, הלא היא פדיחה: אום ג'מיל היא אישה הבאה מן המדבר.

המדבר הנקי מרעשים ופטפוטים מבחוץ. המדבר המדבר מבפנים, מהלב לא מהמוח המחשב חשבונות של כמה ולמה וכדאי. אלא מהלב המרגיש את החיים ומנבט את האמת הפנימית אל הדרך. דרך שמחייבת להיות נוכחת ורגישה לרכות של החול ולחדות של האבנים, לחום המעיק, לרוחות, לסערות, לצינת הלילה למקורות המים. להיות מודע ולדעת את הדרך שמחייבת אותך לגשש, להתרגש להיפגש.

במופע מפתיע ומצחיק, פדיחה סוחפת את המשתתפים לתוך עולמה המשעשע, לשה פיתות ודרכן מספרת להם על האינטראקציות ביניהם ומשתפת אותם בסיפורים מרתקים מחייה, שלא משאירים עין אחת יבשה (מצחוק). פדיחה יוצרת דיאלוג וקשר חם עם הקהל, משלבת אותו ומשתפת אותו בסיפורים מרתקים מחייה, במופע המשלב קטעי סטנד אפ, חוכמה עתיקה, מוסיקה וריקוד.

"חוכמת הפיתה" מחדדת בחן ובהומור תובנות הנוגעות לשיתוף פעולה בין התושבים, ליחסי שכנות, פתרון קונפליקטים, חברות, זוגיות, פתיחות וקבלה, במופע שהוא לא רק מצחיק אלא גם חכם ומרגש. מופע סטנד אפ אינטראקטיבי עם הרבה הומור צחוק וחכמה המתאים לכולם.

יום שני ,29.1.18, בשעה 20:30, מרכז קהילתי 'טנה'(רובע ה'), רח' שלום שבזי 3, אשדוד. 20 ש"ח בלבד המסגרת המיזם' התושב במרכז הקהילתי'.

טל' להזמנות: 08-8555478 

 

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו