הקטע המלאה מדברי מנכ"ל העירייה שעוררו סערה - כפי שהעבירה לנו עיריית אשדוד:


סער גינזבורסקי, שרק לאחרונה חויב לשלם מאות אלפי שקלים לממ"ק ראש העיר גבי כנפו בגין לשון הרע, העלה לעמוד הפייסבוק שלו סרטון עם הקלטת שמע של מנכ"ל העירייה. לדברי גינזבורסקי, הדברים נאמרו בטקס קבלת קביעות לעובדי העירייה שנערך לפני כשבועיים. 

בהקלטה, באורך של כמה שניות, נשמע מנכ"ל העירייה אומר בקול נחרץ לעובדים ולקהל: "כל מה שאני מבקש מכם חברים, תהיו ברשתות, אני לא רוצה שתהיו טוקבקיסטים, אבל כל מי שמוציא את דיבת העירייה רעה תתנו לו באבי אבי אמא שלו!". דברים אלה של בן עדי זוכים לתשואות מהקהל. 

יתכן שבן עדי כיוון לפסקי הדין שניתנו לאחרונה בשני תיקי לשון הרע שבהם מעורבת העירייה או נבחריה, כמו התיק של גינזבורסקי עצמו.

גינזבורסקי כתב בעמוד הפייסבוק שלו כי בכוונתו להגיש מחר תלונה במשטרה נגד מנכ"ל העירייה: "אי אפשר להתעלם מנימת ההסתה שמביאה אחר כך תגובות כמו זו של זהבה אזרן, שעדיין עובדת תחתיו, אי אפשר להתעלם מזה שאסור לו לדרוש מעובדי עירייה להגיב ברשתות, אי אפשר להתעלם מהחופש שהוא לוקח לעצמו לסתום את פיות התושבים ועל כן מחר אתייצב בתחנת המשטרה ואתלונן נגד האיש הקטן הזה על הסתה ועל הפרת אמונים".

תגובת עיריית אשדוד:

"שבועיים לאחר שהפסיד במשפט תביעת דיבה ממשיך סער גינזבורסקי לסלף עובדות ולהציג חלקי דברים ללא הקישורים המלאים וללא הבאת כל התמונה המלאה. זה בכדי להציג תמונה מעוות של המציאות על פי עולמו של גינזבורסקי המנותק מהמציאות. זאת כפי שעשה כבר בעבר וכאמור הואשם עקב כך בהוצאת לשון הרע, הפסיד ונדרש לשלם סכום עתק.

עיריית אשדוד גאה ביחידת הגאווה שחשים עובדיה, בליכוד הקיים בארגון גדול מסוג זה ששם לו רק מטרה אחת אל מול עינו- טובת העיר!

עובדי העירייה מעולם לא נדרשו או הוכרחו להגיב ברשתות החברתיות ואם עשו זאת, עשו זאת משיקול דעתם בלבד.

בימים סוערים אלה בהם גורמים פוליטים שונים מנסים להתסיס את השטח ואת העיר ללא הצלחה, היינו ממליצים לא להאמין לכל פרובוקציה אשר מתפרסמת ברשתות החברתיות. למרות שקלה האצבע על "הלייק" כדאי לחשוב ולהעמיק מי עומד מאחורי פרסומים מסוג זה ומה מטרתם".

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו