אולם אירועים

אולם האירועים הוא המקום הנגיש ביותר לחגיגת אירועים. בשל עליית הפופולריות של גני האירועים, אולמות האירועים נעשו נגישים יותר לקהל הרחב. אולם אירועים בשרון יכול להיות במבנה בנוי, ללא גן אירועים, או בליווי גן אירועים ברחבת הכניסה. כשבוחרים אולם אירועים חשוב מאד לוודא שהוא מתאים לכמות האורחים שבכוונתכם להזמין. כמו כן, חשוב לוודא כי העיצוב שלו מתאים לקונספט של האירוע המיוחל.

 shutterstock​​

גן אירועים

מהפופולריים שבמקומות האירועים בשרון, תעשיית גני האירועים היא ללא ספק מהמכובדות בישראל. שם, תוכלו למצוא גני אירועים מקורים המיועדים לחורף, לצד גני אירועים פתוחים לעונות החמות. מאד חשוב לוודא שהמקום המקסימלי בכל גן אירועים שאתם בודקים – מתאים לכמות האורחים שלכם. כמו כן, מומלץ לוודא כי העיצוב שלו מתאים לקונספט האירוע המיוחל.

 shutterstock​​

מתחם משולב

מתחם זה הנו שילוב בין אולם אירועים לבין גן אירועים. בחלק מהמקרים, מדובר במתחם ענק בו ישנם כמה אולמות וכמה גני אירועים לבחירה, ובחלקם משתמשים במתחם כולו לכינון האירוע, שכן הוא מכיל אולם וגן אירועים אחד בלבד. במקרה כזה, ישמש גן האירועים כרחבת קבלת הפנים, והאולם – למימוש מתכונת החגיגה העיקרית. מי שמעוניים לחגוג את האירוע שלו בשישי בצהריים, טוב יעשה אם יבחר גן אירועים של ממש או ירכז את כל הפעילות בגן האירועים, ובכך יבטיח הנאה צרופה ממזג אוויר טרופי שיוסיף המון לשמחת החיים של האירוע המשפחתי.

 shutterstock​​

הפקת האירוע הלכה למעשה

חשוב לברר היטב מה אתם מקבלים מחברת ההפקות, אלו שירותים כלולים במסגרת ההתקשרות שלכם עמה, ואלו שירותים תצטרכו להשלים. בין אם היא מספקת אותם ובין אם לא, אנו ממליצים שלא לוותר על קייטרינג, תקליטן, צוות קבלת פנים, נגנים חיים, מעגל מתופפים, צלם מגנטים לאירועים, וכמובן הרקדה בסיום האירוע.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו