כצנלסון

שמעון כצנלסון המתמודד לראשות העיר שיגר מכתב התראה חריף לחבר מועצת העיר עמרם כנפו (ש"ס) על לשון הרע והסתה לגזענות ובו הוא דורש ממנו להתנצל ולשלם פיצוי כספי בסך 75000 שקלים.

באמצעות עורך הדין שרון גלילי ממשרד עורכי הדין  "דגן גלילי" טוען כצנלסון כי " ביום  14.1.2018, בחרת במסגרת ראיון בתוכנית הבוקר בגלי צה"ל, להשתלח בי באופן קשה ולהפיץ כנגדו דברי לשון הרע ולהוציא דיבתו רעה. בין היתר בחרת להאשים אותי בגזענות!! תוך שציינת כי " בשנת 1998, כשאותו כצנלסון התמודד הוא הסית נגד המזרחיים, מי שזוכר יבדוק את ההיסטוריה, הוא איחד את כל הרוסים נגד המרוקאים באשדוד.".

גלילי, פרקליטו של כצנלסון טען במכתב ההתראה לכנפו כי "בהמשך לכך, קבעת כעובדה כי מר כצנלסון הוא זה אשר עומד מאחורי ההפגנה שהתקיימה במתחם הBiG - ביום 13.1.2018.  בהקשר לכך, לא היה ולא נברא.  מרשי כלל לא עומד מאחורי ההפגנות, הספונטניות שנערכו, ולמר כצנלסון אין כל קשר אליהן, ודאי שאינו עומד מאחוריהן. חמור מכך, מרשי מעולם לא הסית נגד המזרחיים, לא כעת ולא בעבר".

"דברייך אלו, הציגו את מרשי באור קשה, פגעו בשמו הטוב, וביקשו לומר כי מרשי היינו איש חשוך וגזען. ברי, כי הדברים שנאמרו מפיך, והחומרים המופצים על ידך, עולים כדי פגיעה בשמו הטוב של מרשי. לאמיתו של דבר, אין בדבריך אמת. מעשייך כאמור, נועדו למטרה אחת בלבד והיא השמצתו של מרשי ורמיסה ברגל גסה של שמו הטוב והכל כפי שהתברר ממניעים אישיים פסולים שלך, וככל הנראה, תוך ניסיון לרווח פוליטי. שמו הטוב של מרשי, איננו הפקר".

לאור דברין אלו דורש כצנלסון מכנפו "להתנצל ולחזור בך מהדברים, לחדול לאלתר מלהמשיך ולהפיצם ובנוסף ורק לצרכי פשרה בלבד, הינך נדרש לפצות את מרשי בסך של 75,000 שקלים"

עו"ד גלילי דורש כי "ההתנצלות, כאמור, תיעשה על ידך בתוך 7 ימים ממועד מכתבי זה שאם לא כן הורני מרשי לנקוט בכל האמצעים העומדים לרשותו להגנה על שמו הטוב ולהיפרע ממך בגין מלוא נזקיו אשר נגרמו למרשי ואף כאלה שכלל אינם מצריכים הוכחה"

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו