כובש גדי קינדה

דקה 34: אשדוד כמעט כבשה את שערה הראשון בהתקפה מתפרצת. בנצי מושל (למה הוא לא פותח קבוע?) נכנס לרחבה מהצד השמאלי, העביר כדור מדויק למאוריסיו קרודיירו, שהיה חייב לסיים את המהלך ברשת, אך בעט ישר לגופו של דני עמוס.

דקה 36: שוב אשדוד תקפה, שוב לא מספיק מדויק. הרמה מחוץ לרחבה הגיעה לראשו של קרודיירו, שנגח כל כך קרוב לקורה הימנית והחוצה. ונראה שאשדוד מתקרבת לשער החוץ המיוחל שמגיע לה.

אך דווקא בדקה 45, שניות לפני השריקה למחצית מכבי נתניה עלתה ל-0:1: דידייה קוגבניה (אקס אשדוד) קיבל כדור עומק מערן לוי, בעט חזק לפינה הימנית ולג’רפי לא היה שום סיכוי לעצור את הכדור.

מחצית שנייה

דקה 50, דיא סבע בעט כדור ישר לידו הצמודה של יצחק אספה, מעט מאוד שוטים היו מעניקים פנדל על כדור ירוי. השופט קבע בעיטת עונשין מ-11 מטרים. ערן לוי ניגש לבעוט ומצא רק את הקורה הימנית והחוצה.

דקה 60, מ.ס אשדוד השוותה ל-1:1: המחליף יובל יעקובוביץ', שנכנס מספר דקות קודם לכן, בעט טיל אדיר של כדור חוזר מחוץ לרחבה, שטוח לפינה השמאלית בשביל להשוות את התוצאה.

דקה 61, מהפך. מ.ס אשדוד עלתה ל-1:2: דקה בלבד אחרי שהשוותה, אשדוד שהייתה בטירוף, צפתה בגדי קינדה הלוהט הופך את התוצאה אחרי בישול של מאוריסיו.

דקה 75, כדור קרן של נתניה, מאבק על מיקום ברחבה של בלם אשדוד ויקטור גנב. שחקן נתניה נופל והשופט פוסק פנדל תמוהה ומרחיק את בלם אשדוד.

ערן לוי שוב  ניגש לבעוט אך ג’רפי מזנק כמו חתול נפלא והודף את הכדור. אך אשדוד נותרת עם 10 שחקנים שלא בצדק.

דקה 77 - חלוץ הרכש דור זאן, בהופעת בכורה באשדוד, מוכשל באופן ברור בתוך הרחבה והמשרוקית של השופט דווקא הפעם נדמה. אשדוד הייתה חייבת לקבל פנדל שיכל היה להעלות אותה ל3:1.

דקה 87. שוב קוגבניה, קיבל כדור בעמדת נבדל בתוך הרחבה אך השופט לא ראה, ואקס אשדוד השווה את התוצאה בבעיטה שטוחה לפינה הרחוקה וצריך לומר תודה גדולה לשופט.

שוד כבר אמרנו?

מ.ס אשדוד ציונים:

יואב ג'רפי 7, טום בן זקן - 5.5, ויקטור גנב- 6, איגור פיליפנקה 6, קרלו ברוצ'יץ' - 5.5, בן אל אדרי - 5 (יובל יעקובוביץ’, 57 -6.5), יצחק אספה - 5.5, גדי קינדה - 6 (שחר פיבן, 78), בנצי מושל - 6, בלסינג אלקה 5.5 (דור ג’אן, 68), מאוריסיו קרודיירו -6 

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו