הרכש נמשך. מ.ס אשדדו ממשיכה במלאכת החיזוק שלה ואחרי ההחתמות של איגור פילפנקה ועמית ביטון למרכז ההגנה, באשדוד חתמו עם דור ז'אן חלוצה של בית"ר ת"א/רמלה ושחר פבין בלמה של בית"ר ת"א/רמלה. 

עמיר תורג'מן מכיר את השניים ורצה אותם מאד. השניים יחד עם פליפנקה ועמית ביטון יהיו בסגל למשחק מול מכבי נתניה.

אחרי שחרורו של הקשר הברזילאי סידני דה פרייטאס, מחפשים כעת באשדוד קשר אחורי זר ובודקים מספר אופציות. "התוצאות במחזור הזה עשו לנו רע מאוד", אמרו בקבוצה. "הלכנו אחורה. חייבים לקחת נקודות במשחק הקרוב מול מכבי נתניה".

התוכנית היא להתחזק בעוד שני שחקנים כנראה זרים בעמדות הקישור ההתקפי. 

צילום: מ.ס אשדוד

פיבן ירשום את הבכורה שלו כשחקן בליגת העל, בעוד החלוץ המככב בליגה הלאומית כבר הופיע בעבר במדי הפועל קריית שמונה ואף זכה למספר הופעות בודדות במכבי תל אביב.

"מועדון ספורט אשדוד שמח לבשר על הצטרפותם של דור ג'אן ושחר פיבן, שחתמו היום על חוזה עד לסיום העונה", נמסר מהמועדון. "ג'אן ופיבן שהגיעו יחדיו מבית"ר תל אביב רמלה אמרו במעמד החתימה כי הם נרגשים להצטרף לשורות מ.ס אשדוד, שמקומה הטבעי הוא בליגת העל והם יעשו כל מה שביכולתם על מנת לתרום לקבוצה ולסייע לה במאבקים השונים בליגה ובגביע המדינה".

בנוסף, בלסינג אלקה שנמצא ביכולת טובה מעניין מאד את קבוצות ליגת העל וכבר נודע שהפועל ב"ש רוצה אותו לקראת העונה הבאה. 

אלקה שנרכש בקיץ מאולימפיה לובליאנה בכחצי מיליון יורו מעניין מאוד את הבאר שבעים שרואים בשחקן פוטנציאל גדול גם בשל גילו הצעיר. לאלקה יכולות גבוהות מאוד באגף ומהירות יוצאת דופן.

באשדוד יקוו כעת שאלקה יסייע להם להישאר בליגת העל ולקראת העונה הבאה יצטרכו לקבל החלטה אם למכור אותו. קרוב לוודאי שתג המחיר של השחקן ינוע סביב שני מיליון יורו.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו